Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ünlü Minecraft YouTuber’ı Technoblade 23 yaşında kanserden öldü – son videoyu paylaşıyor

Ünlü Minecraft YouTuber'ı Technoblade 23 yaşında kanserden öldü - son videoyu paylaşıyor

Technoblade, popüler Minecraft YouTuber, 23 yaşında kanserden öldü.

içinde video YouTube kanalına “çok uzun inekler” yüklenen ve babası tarafından anlatılan Technoblade, hayranlarına ve takım arkadaşlarına yıllar boyunca verdikleri destek için teşekkür ederek, gerçek adının Alex olduğunu açıkladı. (“Yanlışlıkla” elinden kaçırmıştı ve daha önceki bir videoda Dave olarak adlandırılmıştı.)

“Herkese merhaba, Technoblade burada. Bunu izliyorsanız ben öldüm.” “Yıllar boyunca içeriğimi desteklediğiniz için hepinize teşekkür ederim. 100 hayatım daha olsaydı, sanırım her seferinde Technoblade’e geri dönmeyi seçerdim çünkü o yıllar hayatımın en mutlu yıllarıydı.”

Videoda Technoblade, malları sergileyerek “geçen yıl çok sattığı” için özür diler, ancak bunun sonucunda kardeşlerinin üniversiteye gidebileceğini belirtiyor. “Eh, isterlerse,” diye ekliyor. “Onlara ölen akranlarından herhangi bir baskı yapmak istemiyorum.”

Technoblad’ın babası, ikisinin son bir video çekmeyi nasıl tartıştığını anlatıyor, ancak Alex’in hastalığının etkileri nedeniyle “yazmakta zorlandığını” söyledi.

Babası, Technoblade’in yataktaki son videonun senaryosunu yazdığını ve kısa bir süre sonra öldüğünü söyledi. Babası, “Söylemek istediği her şeyi söylediğini sanmıyorum, ancak ana noktaları anladığını düşünüyorum” diyor. “Bitti ve sonra bitti. Ondan sonra yaklaşık sekiz saat daha yaşadı.”

bir videoda Ağustos 2021’de kanalında yayınlandıTechnoblade, kendisine kanser teşhisi konduğunu açıkladı. Sağ kolunun o yılın Temmuz ayında ağrımaya başladığını ve başlangıçta bunun tekrarlayan stres sendromundan kaynaklandığını düşündüğünü söyledi. Sonunda, Ağustos ayının başında doktora gitti ve vücudun bağ dokularında büyüyen nadir bir kanser türü olan sarkom teşhisi kondu.

“Bunun hakkında konuşurken kendimi biraz aptal hissediyorum. Minecraft Videoda Technoblade, “Arka planda biraz yersiz görünüyor” diyor. “Ama ben Minecraft YouTuber – Yüz kamerası yapmıyorum, bu da sanırım çoğu insan ciddi şeyler hakkında nasıl konuşacak.”

READ  Aktris Dr. Strange 2, Marvel LGBTQ sahnesi üzerinden sosyal medyada taciz edildi

Videoda “kemoterapi arkının içerik için harika olacağı” ve insanları teşhis hakkında bilgilendirmek için aradığında “kimsenin haberi sağlık sigortası sağlayıcımdan daha kötü almadığı hakkında şaka yapıyor – bu nasıl teselli edilemezdi. haftalar.”

Dream SMP üyeleri de dahil olmak üzere Technoblade’in ölümünün ardından oyun camiasından destek, hayranlık ve başsağlığı mesajları yağdı – çok popüler Minecraft sunucu Televizyon ünlüleriyle (Technoblade’in kendisi dahil) ortak hikayeler anlatıyor.

“Zahmetsizce komik. Sınırsız yetenek. erken gitti” YouTuber Ted Nivison tarafından tweetlendi.

“Technoblade, ben de dahil olmak üzere çoğumuzun hayranlık duyduğu biriydi. Yaptığınız her şey için bu kadar çok teşekkür ederim. Dünya sensiz aynı olmazdı.” Başka bir yayıncı tweet attı, Irit.

Online mağaza Technoblade’de yayınlanan bir mesajda ailesi, ürünlerinin tüm satışlarının bir kısmının hayır kurumuna bağışlanacağını söyledi. Amerika Sarkom Vakfı.

Ailesi ayrıca en son videonun sonunda hayranlarına ve meslektaşlarına olan takdirini ve saygısını ve ailesinin mahremiyet arzusunu dile getirdiği bir açıklama paylaştı.

Technoblade ailesi olarak, onun hayranlarına ve takım arkadaşlarına ne kadar hayran ve saygı duyduğunu hepinizin bilmesini istedik.

Technoblade çevrimiçi olarak ilk günlerinden beri, hayranlarını memnun etmek ve ödüllendirmek için stratejiler yaratıyor – çevrimiçi ödüller veriyor, iyi sportmenliği teşvik ediyor ve hepsinden önemlisi Minecraft’taki maceralarını eğlence ve kahkaha için paylaşıyor. Nihai başarılarından sonra bile, bir şekilde nazik alçakgönüllülüğünü korumayı başarır, kendine güven ve kendini küçümseyen zeka arasındaki sevimli dengeyle rekabet eder. Kişisel şöhretten kaçındı ve gerçek kimliğini gizli tutmak için çok çalıştı ve sizden kendisinin ve ailesinin mahremiyetini koruma isteklerine saygı duymaya devam etmenizi rica ediyoruz.

Geçen yıl, 4. evre kanserle savaşan oğlumuz için çok zor anlar yaşandı. Ancak şikayet etmedi ve imkansıza yakın olduğunu bildiği şeylerin üstesinden gelmek için ünlü stratejik zekasını kullanmaya devam etti. Oğlumun bu yolda gösterdiği cesaret, onunla yürüme ayrıcalığına sahip olan hepimiz için parlayan bir ders oldu. Tüm bunlar boyunca yolculuğunu paylaştığınız, sevdiği işi sevgili hayranları için yaptığınız için teşekkür ederiz.