Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İşte Turks & Caicos Temsilcilerinin COP 15’e Katılma Nedenleri – Magnetic Media

İşte Turks & Caicos Temsilcilerinin COP 15’e Katılma Nedenleri – Magnetic Media

#TurksandCaicos, 1 Aralık 2022 – Digicel, bu Noel’de ve 2023 boyunca müşterilere her ay 10 GB kullanım verisi sunacak.

Tatil sezonu bir minnettarlık zamanıdır, bu nedenle Digicel minnettarlık ruhunu benimsedi ve 2023’ün sonuna kadar müşterilerini ödüllendirerek onlara teşekkür ediyor.

Digicel’in özel Noel planları ile müşteriler, 2023 yılı boyunca her ay 10 GB veri alacak. Satın alın ve programda kalın. Bu aynı zamanda bir SIM satın alan ve/veya Ultimate Christmas Combo’yu kullanarak yepyeni bir indirimli Samsung A23 akıllı telefon ve Noel planı alan yeni müşteriler için de geçerlidir.

Müşteriler daha fazla veri bekleyebilir; daha fazla dakika; MyDigicel uygulamasında Pick & Win ile daha fazla ödül ve ödül; Hızlı bir ağda yüksek hız, güvenilirlik ve kapsama alanı; Ayrıca cihazlarımızda ve SIM’lerimizde daha fazla tasarruf ve indirim.

Digicel Turks & Caicos’un CEO’su Addison Stoddard, “Daha önce de söyledik ve tekrar söyleyeceğiz, Digicel’de Noel hediye etmeye devam ediyor, bu nedenle müşterilerimize hediyeler vermeye devam ediyoruz. Kaydolduklarında ve Noel programlarımıza devam ettiklerinde; 3, 7 veya 30 günlük Prime Plus paketi olsun. Her ay, bu tatil sezonunda Noel planını etkinleştiren yeni ve mevcut müşteriler, yılın geri kalanında planda kaldıkları süre boyunca bizden 10 GB kullanım verisi alacaklar. Bizim için her zaman müşterilerimizi ön planda tutmak ve bizimle olan her etkileşimleri için onlara teşekkür etmek anlamına gelir.

Müşteriler, Digicel ile herhangi bir etkileşim için ödüllendirilmenin oyunlaştırılmış yeni bir yolu olan Pick & Win ile MyDigicel uygulamasında daha fazla kazanabilir. İster Digicel ailesine geçmek, ister bir plan satın almak veya faturaları tam ve zamanında ödemek olsun, müşteriler seçim yapma ve bir dizi ödül kazanma şansına sahip olacak.

READ  Geoff Durk İlk İş No. NHRA 4 TabletWise Nationals'da 1 yeterlilik