Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İzleyiciler yanlış cevap nedeniyle Pat Sajak’ı görevlendirdi

İzleyiciler yanlış cevap nedeniyle Pat Sajak’ı görevlendirdi

kartal-Kulaklı İzleyiciler Salı günü bariz bir kural ihlalini fark etti Çarkıfelek Ev sahibine seslenmek için sosyal medyayı kullandı Onu kaybetmek.

Bunların hepsi, yarışma programı yarışmacılarının eğlenceli, kuralları çiğnediği ve dans ettiği başka bir gecenin parçasıydı ve işte tüm büyük anların özeti.

Çarkıfelek

O gece söz konusu büyük an, New Jersey’deki Toms River’dan yarışmacı Nadine Sedro’nun direksiyonu çevirmesiyle yaşandı. Bulmaca bir Çarkıfelek ‘Tereyağı’ içeren bulmaca ipucu ipucudur ve bulmacadaki kelimelerin tümü, ortak bileşik kelimelerde tereyağından sonra gelir. Bu, yolun açılmasına yardımcı oldu…

Gecenin kaybedeni: El Kaide takipçileri.

Cedro’nun bulmacayı çözme zamanı geldiğinde Sajak ona kuralları son bir kez hatırlattı: “Her şeyi söyle, hiçbir şey ekleme.”

Ben de “Fly, Fingers, Bean, Nuts” ile yola çıktım ve zaferi elde ettim. Ancak tahtadaki bulmaca “Sinek, Parmaklar, Fasulye, Fındık” ifadesini gösteriyordu ve fındık onun söylediği gibi çoğul değil tekildi.

Basit gibi görünebilir ama Sajak sık sık insanlara bir şeyler okumalarını hatırlatıyor kesinlikle Tahtada oldukları için, görünüşe göre burada durum böyle değildi. Bir kullanıcı gibi X ile etkileşime giren izleyiciler şunu fark etti: O anı üç kez tekrarladı Ya da söylenecek son kişi Cedro.”Demiş taşralı adam“.

Ünlü kareler

VH1 haddelenmiş Ünlü kareler Salı günü, klasik yeniden başlatılıyor Hollywood’un Kareleri İki yarışmacı, sunucunun (bu durumda aktör ve komedyen DC Young Flay’in) okuduğu siyahi pop kültürü hakkındaki sorulara ünlülerin verdiği yanıtlara katılmalı veya katılmamalıdır. Aynı zamanda yayıncı olarak da görev yapan komik adam Kevin Hart’ın ortak yapımcılığını üstlendi.

Yarışmacı Herbie kazandıktan sonra havaya uçtu Ünlü kareler. (VH1)

Tıpkı Peter Marshall’ın sunduğu orijinal versiyonun serbest, genellikle şımarık bir kokteyl partisi hissini vermesi gibi, Ünlü kareler Komedyenler Bea Simone ve Avion Crockett gibi geveze hicivciler, aktörler Alisha Renee, Malcolm Barrett, Bresha Webb, Amin Joseph, Tami Roman, Tisha Campbell ve gospel müziği ikonu Kirk Franklin yer alıyor.

READ  Victoria Alonso, Marvel Studios'tan ayrılıyor - The Hollywood Reporter

Ama sunucu DC Young Flay onu tanıştırdı…

Gece alaycılığı: Ev sahibi, kaybeden yarışmacıyı şu sözlerle evine gönderdi: “Zorin, bütün gün kafam karıştı, sen misin? hata! Kaybettim! Kazanan adam sahnenin her yerinde dönüp dans ederken. Ve tüm bunlar olduğunda bunun büyükbabanın yarışma programı olmadığını anlarsın.

Tehlike!

Şampiyonlar Wildcard turnuvası devam etti Tehlike! Salı günü, eski şampiyonlar arasında üç kez 37. Sezon şampiyonu Lucy Ricketts başka neler yapabileceklerini görmek için Alex Trebek Tiyatrosu’na dönüyor.

Yapabileceği şey kontrol etmektir. Atlantalı çocuk kitabı tasarımcısı, Daily Doubles maçında 2.400 $ ve 6.000 $ kaybetmesine rağmen yine de en yakın rakibinden 6.800 $ daha fazla kazanmayı başardı. Bunu yapmak…

Bu gecenin kazananı: Ricketts, bölüm için 11.600 dolar kazandı ve Şampiyonlar Wildcard finalinde finalist olarak finalde yer aldı.

Şansınıza basın

ABC’de Şansınıza basınFinal turu sırasında yaşanan yıkıcı bir “darbe”, yarışmacı Carlo’nun kazancından 60.000 doların silinmesine neden oldu. Ama çığır açıcı bir heyecan vardı daha yüksek Ta ki yarışma programının ödül havuzu, dönüşleri ve vuruşları daha cömert bir his uyandırana kadar En Oyundan. Ve o montaj…

Gece klibi:

Tehlike! Ve Çarkıfelek Hafta Sonları Hava Durumu, yerel listeleri kontrol edin; Ünlü kareler Salı günleri VH1’de yayınlanıyor; Şansınıza basın Salı günleri ABC’de yayınlanıyor.