Haziran 10, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jack Everett ‘Türk’ Holt – St George Haberleri

Ocak 24 Ocak 1929 – Ocak. 30, 2023

94 yaşındaki Jack Everett “Turk” Holt, 30 Ocak 2023’te evinde huzur içinde vefat etti. 24 Ocak 1929’da St. George, Utah’ta James LeRoy ve Violet Cleve Holt’un oğlu olarak dünyaya geldi. Dört çocuğun en küçüğüydü ve tüm hayatını çok sevdiği St. George’s’ta geçirdi.

Ergenlik çağındaki maceraları ona, dinleyen herkese anlatmaktan hoşlandığı, arkasında ilgi çekici bir hikaye olan takma adlar kazandırdı. Dixie Lisesi’ne gitti.

Bir genç olarak, Dixie Market adlı küçük bir aile bakkalında çalışmaya başladı.

Mabel Wilcock ile St. George’da bir dansta tanıştı ve 12 Nisan 1952’de St. George’s Temple’da evlendiler. Üç çocukları oldu: Valerie, Ken ve Diane.

Jack ve ailesi, St. George Bulvarı’nın batı ucundaki Twin Oaks Motel’i inşa etti. O ve Mabel, 1968’de satana kadar moteli birkaç yıl işlettiler.

Jack ayrıca uzun yıllar Holt Drywall’ın sahibi olarak inşaatta çalıştı, Washington County’de birçok ev inşa etti ve Idle Hour Apartmanları inşa edip işletti. Her zaman çalışkandı ama boş zamanlarında avlanmayı ve balık tutmayı severdi. Arkadaşlarını her zaman onunla gitmeye ikna etti ve bu arkadaşlığa değer verdi.

Jack ve arkadaşları sabahın erken saatlerinde yerel restoranlardan birinde toplanıp uzun hikayeler anlatır, birbirleriyle dalga geçer ve birbirlerine pratik şakalar yaparlardı. Hikayeler uydurmayı severdi ve en tuhaf hikayeleri asık suratla anlatabilirdi. Yıllar geçtikçe, bu hikayeler aile “efsaneleri” haline geldi.

Daha sonraki yıllarında, köpeğini kasabada gezdirmeyi severdi ve birçok kişi tarafından yıl boyunca taktığı turuncu avcı şapkası tarafından kolayca tanındı.

Jack, ebeveynleri, büyük kardeşleri Cleve, Leo ve Ila (Hagwell) tarafından önceden ölmüştü. Eşi Mabel tarafından hayatta kaldı; çocuklar Valerie (Neil) Back, Ken Holt, Diane (Jerry) Amundsen; 22 torun ve torun çocukları.

READ  Türkler dolandırıldıklarını iddia ettikten sonra polis bir kripto para ticareti şirketi arıyor

Aile, Dixie Hospice’e, özellikle Sallie Kay, Cody ve Peggy’ye geçen yıl boyunca Jack’e gösterdikleri bağlılık ve sevgi dolu ilgi için teşekkür eder. İlgisi için Charissa’ya özel teşekkürler.

Cenaze hizmetleri 3 Şubat Cuma günü saat 11:00’de Spilsbury Mortuary, 110 S Bluff St., St. George, Utah’ta yapıldı. Cenazeden önce 9:30-10:30 saatleri arasında bir görüntüleme yapılacaktır.

Katılamayan aile ve arkadaşlar davetlidir. Cenazeyi internetten izlemek için tıklayınız.

Düzenlemeler Spilsbury Mortuary, 110 S. Bluff St., St. George, 435-673-2454’ün yönetimi altındadır. Aile ve arkadaşlar davetlidir Jack’in çevrimiçi ziyaretçi defterini imzala.