Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos’ta 7 milyon dolara listelenen nadir bir sahil çatı katı


Karayip Denizi’ne bakan mermer bir bara sahip bir Turks ve Caicos çatı katı, 7 milyon doların çok altında bir fiyata piyasaya çıktı.

Rezidans, yaklaşık 6.000 metrekarelik bir yaşam alanına sahiptir, Princess Alexandra Ulusal Parkı ve Grace Bay Plajı’na bakmaktadır ve Providenciales Adası’nın kuzey kıyısında yer alan The Regent Grand’ın bir parçasını oluşturmaktadır. Ajansın Ian Hurdle tarafından geçen haftaki listesine göre, körfezin “dudak açık bırakan” manzaralarını sunuyor.

Bir e-postada “Basitçe söylemek gerekirse, dünyanın en iyi plajının kalbinde lüks bir çatı katına sahip olmak istiyorsanız, envanter o kadar sınırlıdır ki, bu sizin tek seçeneğinizdir” dedi.


Anahtar teslim çatı katı, Toskana esintili tesisin yedinci katında yer almakta olup, açık mutfak, fotoğrafların da gösterdiği gibi dışarıya açılan oturma ve yemek alanı içermektedir. Uzaktaki duvarda vitrinler sıralanmıştır ve bir şefin mutfağına ve Miele aletleri bulunan bara ek olarak, açık havada bir yemek odası ve oturma alanı vardır.

Listede, iki ana süitin yanı sıra ayrı bir girişi olan bir misafir süiti ve dört ranza bulunan ek bir yatak odası olduğu belirtildi.

Diğer olanaklar arasında koyu renk ahşap duvarla çevrili televizyonlu medya odası, saunalı özel spor salonu, anahtarlı asansör erişimi, garaj ve depolama alanı yer alır.


Buna ek olarak, Toskana esintili tesis, olgun palmiye ağaçlarıyla çevrilidir ve bar hizmeti, spa ve tenis kortları bulunan yerleşik bir havuz sunarken, “mutfak ortamının en iyileri, alışveriş ve gece hayatı” yürüme mesafesindedir. Mesafe bey Engel dedi. Konsiyerj hizmetleri de mevcuttur.

Mansion Global, mülkün en son ne zaman alınıp satıldığını veya satıcının kimliğini belirleyemedi.