Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jackie Bradley Jr., Red Sox tarafından komisyona atandı

Jackie Bradley Jr., Red Sox tarafından komisyona atandı

Bu yıl en az 250 maçta oynayan 231 oyuncu arasında .578 OPS’si 220. Sırada. Mükemmel savunma ile bile – Beyzbol Bilgi Çözümleri tarafından 5 Defansif Raund (DRS) ile ödüllendirildi ve 3 puan daha kaydettikten sonra Statcast tarafından ortalama bir sağ bek – Red Sox, hücum mücadelelerinin derinliği nedeniyle Bradley’den geçiş kararı aldı.

Perşembe günü Kansas City’deki Sox ekibine katılması beklenen birinci üs subayı Eric Hosmer’in satın alınması ve Tommy Pham’ın defansif mücadelesi, Red Sox’un 40 kişilik kadrosunda bir yere ihtiyacı olduğu anlamına geliyor – Bradley’i işe alma kararına yol açıyor.

Sox, Pham’ı satın aldıktan sonra, takım, Alex Verdugo’yu sağa hareket ettirirken Jarren Duran’ı günlük oyun kurucu olarak adadı.

25 yaşındaki Doran, 3 Temmuz’dan bu yana .156/.200/.267’lik bir galibiyet serisine ve yüzde 36.8’lik bir vuruş oranına sahip olmasına rağmen, yedi top çalma ile .232/.280/.384’e ulaştı. DRS tarafından ortalamanın altında, ancak Statcast, oyundaki ortalama top sayısını finallere çevirdiğini bildiriyor.

Duran’a bağlılık (en azından önümüzdeki birkaç hafta boyunca, Kique Hernandez bir uyluk germe işleminden geri dönerken), Sox’a 2023 ve sonrasındaki potansiyel rolüne daha iyi bir bakış sağlarken Duran’a da bunu gösterme fırsatı verir. Harika lig teklifleriyle başa çıkmak için gereken ayarlamaları yapmaya istekli.

Bradley’i işe alma kararı, Red Sox ekibi için aksiyon dolu bir gün olacağa benziyor. Çarşamba günkü Houston’da Bullpen’de üç rauntta gol atan Sağ elini kullanan Kaleb Ort, muhtemelen Triple-A Worcester’a dönmek üzere seçilen Boston’a gönderildi.

Sağ elini kullanan Matt Barnes’ın yolculuk sırasında bir noktada devreye girmesi bekleniyor, ancak bunun Perşembe günü Kansas City’de olup olmayacağı henüz belli değil.

READ  Charlotte Hornets'in Miles Bridges'i Tribüne Ağızlık Fırlattığı İçin 50.000 Dolar Para Cezasına çarptırıldı

2018’de Red Sox için Altın Eldiven ve ALCS MVP’si olan Bradley, takım için 936 maçta kariyer .236/.315/0.404 şutör ve yakın takım tarihinin en iyi savunma oyuncusu olarak kabul ediliyor.

Sox, tanıdık araziye geri dönerek Milwaukee (Renfroe taşıma ekibi Brewers’a.

Ancak Bradley bu yıl Fenway’de (.288/.317/.468, sağda mükemmel bir savunma ile) iyi bir performans sergilese de, deplasmandaki aşırılıkları (.Duran’a bir şans vermek yerine onu kadroya aldı.

Bu arada Renfrew, 70 maçta 19 ev sahibi .246/.299/.508 puan aldı. Savunmada, 8 DRS’si var – bu en iyi lig oyuncuları arasında ilk 10’da yer alacak – ancak Statcast tarafından ortalamanın 2 altında (savunma oyuncularının en düşük %25’i). Bu prodüksiyonun kaybı sonunda Sox’un Fam anlaşmasını yapmasına yol açtı.

Bradley ve Pham’ın maaşları ve daha ucuz Renfrew’in yokluğu arasındaki bu hamle dizisi, muhtemelen Red Sox’un yılı 230 milyon dolarlık lüks vergi eşiğinde ve altında bitirmesi arasındaki farkı işaret ediyor – potansiyel draft tazminatı üzerinde önemli etkileri olan bir şey. Ajanlar The Freebies Nate Eovaldi, Xander Bogaerts ve JD Martinez’den ayrılırsa Sox alacaktı.


Julian McWilliams’a [email protected] adresinden ulaşılabilir. Onu Twitter’da takip edin Tweet yerleştirme. Alex Speier’e [email protected] adresinden ulaşılabilir. Onu Twitter’da takip edin Tweet yerleştirme.