Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Phillies Kazandı, Performans Gregorius Edition’ın Gösterdiği Gibi Parayı Gölgede Bıraktı

Phillies Kazandı, Performans Gregorius Edition'ın Gösterdiği Gibi Parayı Gölgede Bıraktı

Philadelphia – Bryson Stott, takım onu ​​2019 draftının ilk turunda seçtiğinden beri Phillies için geleceğin kısa adamı oldu.

Gelecek Perşembe günü, tecrübeli isim Didi Gregorios’un Stott için kısa vadeli bir pozisyon açmasıyla başladı.

Gregorios, ikinci takım kaptanı Jean Segura’yı yaralılar listesinden geri getirmek için kadroda bir yere ihtiyaç duyduğunda serbest bırakıldı. Stott, Segura’nın 31 Mayıs’ta sağ işaret parmağı kırıldığından beri ikinci kalede oynuyor. Segura her zamanki uzatma kampanyası pozisyonuna geri döndüğünde, Stott Shortstop’a geçiyor. İkisi de Perşembe gecesi Washington’a karşı başlangıç ​​kadrosundaydı.

Yönetmen Rob Thompson, Gregory’yi serbest bırakma kararının “son derece zor” olduğunu söyledi. İkisinin uzun bir geçmişi var, Gregory’nin kısa New York Yankees olarak zamanına ve Thompson’ın o kulübün koçluk kadrosunun bir üyesi olarak zamanına kadar uzanıyor.

Thompson, “Gerçekten çok güzel zamanlar geçirdik, birçok maç, iniş ve çıkışlar yaşadık” dedi. “Ona çok saygı duyuyorum. Uzun zamandır gerçekten iyi bir oyuncu.”

Gregory’nin serbest bırakılması bir performansa geldi. 32 yaşındaki oyuncu, 63 maçta 214 vuruşta bir Homer, 19 RBI ve .567 OPS ile sadece .210’a ulaşıyordu. 1 Temmuz’dan bu yana, yüzde bazında yalnızca 0,17’ye (9’a karşı 77) 0,148’e ulaşıyor.

Velez ailesi, Gregory’nin gitmesine izin vermek için yaklaşık 5.5 milyon dolar yedi. Tüm bunlar, on yıl sonra ilk kez sezon sonrasına girmeye çalışmanın maliyetinin bir parçası. Phils ekibi, 230 milyon dolarlık rekabetçi denge vergisi eşiğini çoktan aştı. Perşembe gecesi acemi Noah Syndergaard’ı takasa eklemek için 7 milyon doları aştılar. Bu tasfiye veya iflastır.

Thompson, “Stott kısa durak olacak” dedi. “Yedekler Edmundo Sosa ve Jairo Munoz ile orada çok fazla çeşitliliğimiz var. Yani Didi gerçekten tuhaf bir adamdı. Bu onun kötü bir oyuncu olduğu anlamına gelmez. Bizim için kısa stoplarda çok iyi oynadı.” . Sadece yaptığı gibi vurmadı.” Genellikle vurur. Bu, gelecekte vurmayacağı anlamına gelmez, ama şimdi vurmuyor ve bu yüzden daha iyi bir kesim yaptığımızı hissettik .

READ  Atlantik notaları: Tatum, Durant, Knicks, Raptors

“Zor bir karar ama bence doğru karar.

“Bu işin içindeyiz ve gerçekten ilgileniyoruz. Bu konuda ciddiyiz. Hey, oyun üretimle ilgili. Üretmek zorundasın. Yapmazsan, bazı kararlar vermemiz gerekiyor.”

Stott ikinci kalede iyi oynadı ve hala deplasmanda oraya inebilirdi – özellikle Phillies sezon dışında serbest oyuncu Tria Turner’ı oynadıysa. Ancak bu çoban ırkının geri kalanı için en azından 24 yaşındaki Las Vegan en kısa olanı.

Stott, Gregory’nin tüketilebilir olmasına yardımcı oldu. Sezonda sadece 0.196 puan almasına rağmen, Stott’un yarasaları çaylak sezonunda daha fazla deneyim kazandıkça gelişti. Haziran ve Temmuz aylarında tahtadaki 181 maçta sadece 19 kez vurdu ve 17 kez yürüdü. Son 18 maçta 0.755 OPS’si var. Gregory, son 32’sinde 0.378 OPS’ye sahipti.

Thompson, “Son altı haftadaki (Stout) raketleri harika oldu – sadece sağ elini kullananlara değil, sol elini kullananlara da karşı,” dedi. “Debriyaj pozisyonları, üsse ulaştı. Harika yarasaları vardı. Topu gerçekten iyi görüyor. Ligde en iyi oyuncu olduğunu gerçekten kanıtladı.”

Phillies Talk’a abone olun: elma podcast | Google uygulamalar | spotify | dikişçi | Madde 19 | YouTube’da izleyin