Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jada Pinkett Smith, Chris Rock’ın Will Smith’e tokat atmasının ardından özür dilediğini söyledi

Jada Pinkett Smith, Chris Rock’ın Will Smith’e tokat atmasının ardından özür dilediğini söyledi

Jada Pinkett Smith’in ortaya çıkardığı… İnsanlar dergisi Chris Rock’la, 2022 Oscar gecesinde, komedyenin sahnede Jada’nın kel kafası hakkında şaka yapmasının ardından Will Smith’in Rock’ın suratına tokat atmasından bu yana konuşmamıştı. Rock’ın şakası, Jada’nın alopesi nedeniyle bölücüydü.

“Hayır, Chris’le konuşmadım…[Do I have] Chris’le konuşmak ister misin? Dileğim şudur: Tek temennim bu konudaki tüm yanlış anlamaların ortadan kalkması ve barışın sağlanmasıdır.

Rock’ın şakasından rahatsız oldun mu? Jada, “Demek istediğim, komedyenler bunu yapar” dedi. “Sadece insanların kendilerini nasıl ifade etmeye ve sanatlarını ifade etmeye karar verdikleri konusunda herhangi bir yargılama yapmak için burada olmadığımı söyleyebilirim. Kesinlikle birkaç kez duygularımın incindiğini söyleyeceğim. Duygularım çok incindi çünkü çok incindim. Chris’in… Ama günün sonunda, toprakla birlikte gelen bir Işık çemberinin içinde olmak da var.”

Chris Rock ve Jada, 2022 Oscar gecesinden bu yana konuşmazken Jada, ilk kez Rock’ın tokatın ardından sahneden inip ona doğru yürüdüğünü açıkladı.

Jada, “Chris sahnenin sonuna geldi ve benden özür dilemeye çalıştı” dedi. Dedi ki: Seni incitmek istemedim. Dedim ki: Bunu şimdi konuşamam Chris. Bu eski bir saçmalık. bu olduğunu sanıyordum [about] 2016 Oscar’ları ve… 1980’lerin sonlarında ben ortaya çıkmadan önce bile sahip oldukları şeyler. Bunu Will ve Chris’e bırakmam gerekecek ama kesinlikle istediklerini aldılar.

Jada için 2016 Akademi Ödülleri, 2022 Akademi Ödülleri için tokat gibi görünüyor. 2016’da Jada, #OscarsSoWhite tartışmasının ortasında Akademi Ödüllerini kamuoyu önünde protesto etti, çünkü ödüller tek bir siyahi kişiyi aday gösteremedi. dört oyunculuk kategorisi. O yılın ev sahibi Rock’tı (hatta monoloğunda Jada’ya protesto şakası bile yapmıştı) ve Jada, onun törenle ilgili yorumlarından rahatsız olmuş olabileceğini söyledi.

Jada, “2016 Oscar’larıyla ilgili olarak Chris’le benim aramda bazı yanlış anlaşılmalar olmuş olabilir. Sanırım o gücenmiş olabilir ki onu gücendirmek gibi bir niyetim yoktu” dedi. “Niyetim bu değildi. Ancak burada büyük bir yanlış anlaşılmanın olduğunu düşünüyorum.”

READ  Maui: Oprah Winfrey ve Dwayne Johnson kurtarma fonunu başlattı

Jada, “Belki de onu arayıp ‘Hey, iyi misin?’ demeliydim. Her ne kadar Oscar’lar hakkında açıkça konuşuyor olsam da, sana en iyisini diliyorum ve bunu bilmeni istiyorum,” diye ekledi Jada. , ev sahipliği yaptığından beri ona ulaşmak için zaman ayırması gerektiğini belirtti. “Duyguları incinmiş olabilir.”

İkili 2016 Akademi Ödülleri sonrasında konuştu: “O özür diledi, ben de ondan özür diledim” dedi Jada. “Yani aslında iyi olduğumuzu düşündüm ve aramızdaki kinler gömüldü. O zamandan beri, 2022 yılına kadar konuşmadık.”

Jada ayrıca Rock’ın bir zamanlar Will’den boşanma ihtimaline dair dedikodular dolaşırken ona çıkma teklif ettiğini de açıkladı.

Jada, “Sanırım her yaz Will’le benim boşanacağımıza dair haberler çıkıyordu” dedi. “Ve özellikle bu yaz Chris boşanacağımızı düşünüyordu. O da beni aradı ve ‘Seni dışarı çıkarmak isterim’ dedi. Ben de ‘Ne demek istiyorsun?’ diye sordum. ‘Peki, sen ve Will boşanmıyor musunuz?’ gibi.” Ben de şöyle dedim: Hayır. Chris, bunlar sadece söylentiler. Kendisini çok kötü hissetti. Bol bol özür diledi ve hepsi bu.

Jada ve Will boşanmadı ancak yakın zamanda son yedi yıldır gizlice ayrı kaldıklarını açıkladı. Bu yılların altısı, Jada’nın o noktada başlangıçta bir skeç olduğunu düşündüğü Oscar tokatından önceydi.

Jada, “Bunun bir skeç olduğunu sanıyordum” dedi. “‘Ona vurmasının hiçbir yolu yok’ diye düşündüm.” Bunun bir skeç olmadığını ancak Will sandalyesine doğru hareket etmeye başlayana kadar anladım.

Jada’nın yeni anı kitabı “Worthy” 17 Ekim’de yayınlanacak.