Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jamaika’dan Turks ve Caicos’a, en iyi villa tatil köylerinden 11’i

Jamaika’dan Turks ve Caicos’a, en iyi villa tatil köylerinden 11’i

Kendi alanınız, kendi havuzunuz, kendi tatiliniz. Son birkaç yıldır Karayipler seyahat endüstrisini takip ediyorsanız, hiçbir sektörün lüks villalardan daha hızlı, daha büyük büyüme görmediğini bilirsiniz.

Şu anda pek çok gezginin istediği bu ve pandeminin gezginlerin değişen zevk ve tercihlerini büyük ölçüde etkilediğine şüphe yok.

Ve lüks villalar hiç bu kadar sıcak olmamıştı, başka bir kategori de muazzam bir büyüme gördü: villa “tatil yeri”.

Müstakil bir özel villanın tüm konforlarını düşünün: havuzlar, eksiksiz mutfaklar, sınırsız alan, ancak bir tatil köyünün lüksü, olanakları ve kolaylıkları.

En iyi “villa tatil köyleri” bunların hepsini birleştirir ve her iki dünyanın da en iyisini sunar: mahremiyet ve hiçbir fedakarlık olmaksızın inziva.

İnsanların Karayipler’de seyahat etme biçimlerini yeniden keşfetmelerine yardımcı olmak için klasik yerleşim merkezlerinden sonradan ortaya çıkan otellere kadar Karayipler’deki en sevdiğimiz “Villa Tatil Yerlerini” derledik.

Sahil Kulübü, Turks ve Caicos Adaları Bu muhteşem lüks Providenciales tesisi, Long Bay, Turks ve Caicos’taki en iyi tatil villalarına sahiptir. Shore Club’daki emlak villaları doğrudan sahilde yer almaktadır ve tümü 8.800 fit karelik yaşam alanı, özel havuzlar, uşaklar, temizlikçiler, kapalı saunalar ve bir başka imkana daha sahiptir: Türkiye’nin en iyi beldesindeki tüm imkanlara 7/24 erişim ve Caicos.

Jamaika Turks ve Caicos Villaları

Casa de Campo, Dominik Cumhuriyeti 2.000’den fazla lüks villa ile dolu 7.000 dönümlük bir alana yayılmış olağanüstü bir lüks tatil yeri ile bir villa tatil yeri kadar bir şehir. Tesis aracılığıyla bir villa rezervasyonu yapın ve genellikle bir şef, uşak ve hizmetçi alırsınız ve Subriad Marina’dan yeni hedef spa, Teeth of the Dog’a kadar her şeyi içeren son derece eksiksiz bir tesise erişimin keyfini çıkarırsınız. Karayipler’deki en iyi golf sahası (mülkte birkaç saha ile birleştirilir).

READ  SI Mayo Modeli Cathy Jacobs'un Türkiye ve Caicos Adaları'ndaki 7 Çarpıcı Fotoğrafı
Jamaika Villaları Gül Salonu Grubu
Half Moon’daki Rose Hall Villas’ta bir villa.

Rose Hall Villaları, Jamaika Half Moon’daki villa bileşenleri, tümü şefler, temizlikçiler ve uşaklar dahil olmak üzere tam kadroya ve Half Moon Resort’taki sonsuz olanaklara erişime sahip, büyük, klasik Jamaika tarzında tasarlanmış beş, altı ve yedi yatak odalı villalardan oluşan bir koleksiyondur. : Robert Trent Jones Golf Sahası, Binicilik Programı, Plajlar, Alışveriş Köyü. Jamaika’daki en iyi villa tesisi, lüks villaları bir sanat formuna dönüştüren bir ülkede küçük bir başarı değil.

Dominika villaları

Secret Bay, Dominika Dominika’daki bu lüks tesis o kadar iyi ki neredeyse sınıflandırmaya meydan okuyor; Ama özünde, son teknoloji tasarım ve olanaklara, büyük jakuzilere ve her türlü ihtiyacınızı karşılamak için özel bir villa sahibine sahip, şimdiye kadar göreceğiniz en muhteşem lüks villalardan bazılarının bir koleksiyonudur. gerekli

Nevis Villaları

Four Seasons Resort Nevis Nevis’in özel beldesi, gezginler tarafından o kadar seviliyor ki, insanlar bazen unutuyorlar, hepsi dört mevsimin olanaklarına erişime sahip, ancak size hissettiren ender duyguya sahip, çeşitli tasarım ve boyutlarda yaklaşık 80 farklı villaya ev sahipliği yapıyor. bir veya iki hafta, aslında Nevis’te yaşıyorsun.

Jumpy Bay Adası, Antigua Oetker Collection’ın Antigua kıyılarındaki özel ada sersemletici, sağlam bir rezidans seçenekleri portföyüne sahiptir: 22 “özel konut” ve başka bir 14 “villa”. Özel konutlar, özel şefler ve uşaklar ile birlikte gelir; Ancak, bir villa seçin ve tesise tam erişim elde edin.

Round Hill Otel ve Villaları, Jamaika Basitçe ifade edeceğiz: Retro-şık lobisine adım attığınız anda Round Hill’e aşık oluyorsunuz. Büyüleyici bir yer ve Ralph Lauren tarafından tasarlanmış 36 odaya sahipken, aynı zamanda yamaçta tünemiş 27 villa da var, hepsi güzel, hepsi tam donanımlı, hepsi Jamaika turizminin altın çağına kadar uzanıyor. Aslında, son iki yüzyılın en cesur isimlerinden bazıları villalarda kalmış (JFK’nin favorisinde bile kalabilirsiniz).

READ  Türkiye'nin egemen servet fonu, Türk Telekom'u satın almak için 1,6 milyar dolar borç aldı

Dolphins Beach Resort, Bonaire 2017’deki ilk çıkışından bu yana Bonaire’nin en işlek oteli olmuştur ve Bras Boer’in Karayipler’deki bir numaralı restoranına ev sahipliği yapmaktadır. Ancak Dolphins’in tümü modern mutfaklara, üç veya dört yatak odasına ve havuzlara veya geniş teraslara sahip 13 lüks villası vardır. Büyük gruplar için idealdir ve otelin tüm kapsamlı tesislerine erişim içerir.

Turks ve Caicos Jamaika Villaları
Bu villanın adı “Sorun Yok”.

Deneme Kulübü, Jamaika Bir başka Jamaika klasiği olan Trial Club, Montego Körfezi yakınında 2.200 dönümlük bir arazide kuruludur ve tamamında personel bulunan 84 farklı özel villaya sahiptir. Tesisin olanakları çok güzel: yeni görünümlü bir plaj kulübü, Great House’da her gün ikindi çayı; Harika bir lobi bar ve harika Ralph Plummer tarafından tasarlanmış Tryall Club golf sahası.

Turks ve Caicos Jamaika Villaları

Büyük Windsock, Bonaire Bonaire’nin yeni tatil yeri, villa tatil yerlerine yönelik küresel trende ve Bonaire ziyaretçilerinin çoğunun her zaman seyahat etmek istedikleri şeye bir selam niteliğindedir: bağımsız olarak, kendi mutfaklarını kullanarak, yemek yiyerek ve adanın tadını çıkararak. Muhteşem resort, tamamı tam donanımlı mutfak içeren 42 villa dahil 72 konaklama birimine sahiptir. Bunlardan 30 tanesinin kendine ait özel havuzu var. Ana havuz, plaj kulübü ve adanın en iyi dalış mağazalarından biriyle ortaklık gibi olanaklarla hepsi şık ve gösterişlidir. Bonaire’in ilk gerçek villa tatil yeridir ve hemen bölgenin en iyilerinden biridir.

Amaniara, Turks ve Caicos Adaları Ultra-lüks Amanyara’da tümü büyük arsalar üzerine kurulmuş, tümü sonsuzluk havuzlu ve üç, dört veya beş yatak odalı yerleşim düzenine sahip volkanik kaya üzerine kurulmuş güzel villalar vardır. Sahalar, su kenarında veya tesisin sulu bahçe alanlarında yer almaktadır. Evet, bölgenin en iyi sağlıklı yaşam merkezlerinden birini deneyimlemenin en mükemmel yolu olan şefler ve temizlikçilerle çalışıyorlar.

READ  Bu hafta sonu Twickenham'da neler var: The Turk's Head, The Milk Men ve Disco Soul'da performanslar | Yerel Haberler | Haberler | Twickenham Nub Haberleri