Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

James Gunn, Henry Cavill’i yeniden şekillendirdikten sonra Superman: Legacy’deki kafa karışıklığını gideriyor

James Gunn, Henry Cavill’i yeniden şekillendirdikten sonra Superman: Legacy’deki kafa karışıklığını gideriyor

James Gunn, Henry Cavill’i Süpermen olarak yeniden canlandırma konusunda kafa karıştırdı.

Cavill, dahil olmak üzere birçok DC çizgi romanında Kriptonlu süper kahramanı oynadı. Güçlü adamVe Batman v SüpermenVe Adalet Ligi.

Oyuncu, son zamanlarda bir kamera hücresi rolünü yeniden canlandırsa da ışık Cavill’in gelecekte DC evreninde yerini alacağı geçen yıl doğrulanmıştı.

Kararın kaldığı söylendi galaksinin gardiyanları Yapımcı Peter Safran ile birlikte geçen yıl DC Studios’un eş başkanı ve eş CEO’su olan yönetmen James Gunn.

Haziran ayında Gunn, gelecekte Süpermen olarak rol alacağını duyurdu. Süpermen: Miras ile politikacı Yıldız David Corenswet. Filmin 2025 yılında sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor.

Gunn başlangıçta Cavill’in kendine olan güven eksikliği nedeniyle elden geçirildiğini yazdı. Süpermen: Miras Karakterin daha genç bir versiyonuna odaklanacak şekilde ayarlanmıştır.

X’te (eski adıyla Twitter) “İlk aşamalarda, hikayemiz Superman’in hayatının daha önceki bir bölümüne odaklanacak, bu nedenle Henry Cavill karakteri oynamayacak” diye yazdı.

Ancak bu hafta Gunn, DC’nin en son sürümüyle ilgili bir hayrandan gelen bir sorunun ardından sosyal medya platformu Thread’de bir açıklama yayınladı. mavi böcek.

“hatta mavi böcek En azından reklamda Jaime, Superman’in kim olduğunu biliyor ve Blue Beetle’ın DCU’nuzda olduğunu söylediniz” diye sordular. “Peki, bu genç Superman geçmişte mi geçiyor?”

Apple TV+’ı 7 gün boyunca ücretsiz izleyin

Yalnızca yeni aboneler. 6,99 £ / ay. Ücretsiz denemeden sonra. İptal edilene kadar otomatik yenilemeyi planla

Ücretsiz deneyin

“Asla bir ‘genç Süpermen’ filmi çekmeyecektim, sadece bir Süpermen filmi yapacaktım!” Gunn yanıtladı.

(Warner Bros.)

Gunn, filmin yapımcılığının yanı sıra yönetmenliğini de üstlenecek. Süpermen: Miras. Rachel Brosnahan, Corenswet ile birlikte Lois Lane olarak oynayacak.

Süpermen, Cavill’in son aylarda bıraktığı ikinci büyük rol. Misyon: İmkansız – Serpinti Yıldız, Netflix fantastik dizisinden de ayrılıyor büyücü.

Cavill, popüler fantezi dizisinin üç sezonunda iblis avcısı Geralt of Rivia’nın ana rolünü oynadı. onun yerini alacak açlık oyunları Yıldız Liam Hemsworth.

Cavill’in son bölümlerdeki performansı hayranlar tarafından büyük ölçüde övüldü ve birçok kişi oyuncunun çıkışına üzüldü.