Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Milana Weintraub resmi Squirrel Girls podcast’ine katılacak

Milana Weintraub resmi Squirrel Girls podcast’ine katılacak

Milana Weintrop

Milana Weintrop
resim: Fraser Harrison/Getty Images Komedi Merkezi

Marvel Studios’un geleneksel olarak iyi olduğu şey seçimdir, bu yüzden Disney, Marvel Sinematik Evreninin çoğunu Robert Downey Jr.’ın Tony Stark çekiciliğine bağlamayı başardı. ama birini seçme kararı o kadar iyidir ki, her girişimin bir şey yap Çoğunlukla çökmüş olmasına rağmen. Milana Vayntrub’dan Doreen Green, diğer adıyla Rakipsiz Sincap Kız, yıldız olarak bahsediyoruz On yılın en iyi Marvel kitaplarından biri.

Vayntrub başlangıçta seçildi Yeni Savaşçılar Freeform’da TV ŞovuAnna Kendrick ve Shannon Purser’ı (ikisi de iyi olurdu) yenerek, ancak bu dağıldığında, bir dizi rolü elinde tutabildi. harika yükseliş animasyonlu projeler. Şimdi, Squirrel Girl resmi olarak MCU’da çıkış yapmayacak, türlü o diyor Marvel, Vayntrub’u yönetici olarak SiriusXM’e götürüyor sincap kız Ses notasyonu.

Marvel’in Sincap Kızı: Rakipsiz Radyo Programı Bugün çeşitli platformlarda lansmanı yapılan filmde Vayntrub’un Sincap Kızı, arkadaşları Nancy Whitehead (Crystal Lucas Perry), Koi Boi (Leo Sheng) ve Chipmunk ile Empire State Üniversitesi kampüsünden (Örümcek Adam’ın okula gittiği yer!) rehberli bir gösteriye ev sahipliği yapıyor. Hunk (Davied Morales), Tippy T. Squirrel (Erica Schroeder), Rachel Oskar (Tina Benko) ve Brain Drain (Peter Hermann). sincap kız Hayranlar, şu anda yazar Ryan North’un aptal arkadaş grubunu tanıyacaklar. sincap kız komik (yani ile konuşmak AV Kulüp etrafinda eskimiş)Ve bu podcast’i de yazmak için geri dönecek.

Rakipsiz sincap kızı (nasıl cüret edersin) bilmeyenler için, Doreen Green tüm sincap güçlerine, sincaplarla konuşma yeteneğine ve kıç tekmelemeye ve fındık yemeye düşkün bir süper kahramandır. Çoğunlukla çok iyi bir insan ve iyi bir arkadaş olarak Thanos, Doctor Doom ve Galactus’u meşru bir şekilde yendi ve şimdi bir podcast’i var. Aşağıda bunun için bir yazıt içeren bir fragman duyabilirsiniz. başka The Big Marvel (Heyecanlanma, o kartal):

READ  Wordle İpuçları 260 - Wordle'ın 6 Mart yanıtını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Wordle için üç kılavuz | Bugünün Oyunları | eğlence