Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jamie Lee Curtis kısa şortla ayna selfiesi yayınladı: “65’i kabul et”

Jamie Lee Curtis kısa şortla ayna selfiesi yayınladı: “65’i kabul et”
  • 65 yaşındaki Jamie Lee Curtis, Instagram’da bir spor salonu selfiesi paylaştı.

  • Fotoğraf onun 65. doğum gününden kısa bir süre sonra çekildi.

  • “Buna geri dönelim… 65’i kabul ediyorum” diye yazdı.


Jamie Lee Curtis Altmış beşinci yaş gününü kutladı Ve Şükran günü. Ve bu olayı tamamlamanın elbette sabah antrenmanından daha iyi bir yolu var mı? Terlemeden önce, Cadılar Bayramı Bir yıldız paylaşıldı Spor salonunda ayna selfiesi Kısa şort ve uzun kollu spor bir üst giymişti. Muhtemelen Şükran Günü’ne atıfta bulunarak “Ertesi sabah” diye yazdı. “Geriye dönelim… 65’i kabul et.”

Ve hayranlar ve takipçiler Bu yüzden Curtis’in bakış açısından esinlenilmiştir. Bir kişi, “Senin yaşındaki bizler için gerçekten bir ilham kaynağısın! Çok güzel! 😁” yorumunu yaptı. Bir diğeri şunu ekledi: “🔥🔥🔥 60’lar yeni fırsatlarla dolu 💪💪💪.” Başka bir kişi, “Sen gerçekten bir rock yıldızısın! Yaşlanmayı bu kadar güzel bir şekilde normalleştirdiğin için teşekkür ederim” diye yazdı.

Yorumunda Curtis etiketlendi Kuzey Otoritesi50 yaş üstü kişilerin antrenmanını amaçlayan bir yürüyüş ve fitness programıdır. Yeniden paylaş Bir selfie çekti ve şunu yazdı: “@jamieleecurtis her yaşta güzelsin ve ilham veriyorsun. Koçunuz olmaktan onur ve heyecan duyuyorum. Harika çalışmaya devam edin 💪.”

Curtis geçmişte fitness rutini hakkında pek bir şey açıklamamıştı. Ancak 2021’de Tamam dergi arasında geçiş yaptığını belirtti. Yoga Ve pilates. Mahallede yürüyüş yapmanın önemi de hafife alınmıyor. “Arkadaşlarımla birlikte yürüyorum” dedi. “[It’s] Senin için inanılmaz derecede iyi. (o değil harika– 80’lerden ilham alan bir egzersiz rutini, ancak işi hallediyor!)

Curtis, doğum gününde bu dönüm noktasına nasıl ulaştığına dair bazı anlık görüntüler paylaştı: sabah 4:20’de mikrodalgada selfie çekmek, Medicare kartını almak, meditasyon yapmak ve pasta yemek. “Dört Fotoğrafla 65. Doğum Günü Fotoğraf Denemesi!” yorum yaptım posta.

READ  Taylor Swift'in The Tortured Poets Departmanı albümü üst üste yedinci haftadır Billboard 200 albüm listesinin zirvesinde kalmayı sürdürüyor.

Açıkça bir yıl daha yaşayacağı için heyecanlı ve bu hiç de sürpriz değil. Aktris A’yı Yay Yaşlanma karşıtı bir mesaj Bulduğun her fırsatta. Aslında Temmuz ayında San Diego Comic-Con’da izleyicilere yaşın onu yavaşlatmasına izin vermediğini söyledi. (Bakınız: kapsamlı biyografisi ve IMDb Son birkaç yıldaki güncellemeler.) “Bu Kasım’da 65 yaşına gireceğim” dedi. insanlar. “Kaybedecek zamanım yok. Sadece şaka yapıyorum ama er ya da geç öleceğim, bu yüzden bunu yapmamalıyım!”

Aynı şekilde, Curtis’in zevki de artık benimsediği bir ifadeye dayanıyor. “Artık bir mottom var ve ondan yola çıktım [Hollywood] Satış tarihi: “Şimdi değilse ne zaman?” Ben değilsem kim? “Bunu kendime her gün söylüyorum.” Modaya uygun 2022’de. “Bu işte geçirdiğim 40 yılı aşkın sürenin ardından bugün, hayatım boyunca hiç olmadığım kadar meşgulüm.”

Ve onun adına daha mutlu olamazdık. Doğum günün kutlu olsun, Jimmy!

Şunlar da hoşunuza gidebilir