Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kate McKinnon ‘SNL’ye geri dönüyor

Kate McKinnon ‘SNL’ye geri dönüyor

Geçtiğimiz hafta, ay ve yılın türü göz önüne alındığında, “Saturday Night Live” 2023’teki son yeni bölümünde güncel komediden büyük ölçüde kaçındığı için bunu bir tür Noel hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Veya belki de bu, bir dizi için alışılmadık bir seçimdir. “SNL”de zamanında düzinelerce politikacı ve ünlünün kimliğine bürünen Kate McKinnon’un konuk sunuculuk yaptığı bölüm, ancak bu hafta onları tekrarlamadı.

İyi ya da kötü, “SNL” (aynı zamanda müzik konuğu Billie Eilish’in de yer aldığı), ailelerin tatil için yeniden bir araya gelmesiyle ortaya çıkan garip ve rahatsız edici olayların onuruna, sahte bir ödül programı: What But Christmas Awards ile yayınlanmaya başladı.

“E! ağından adını hiç duymadığınız iki kişinin” (aslında Heidi Gardner ve Bowen Yang) ev sahipliği yaptığı program, kısa sürede 10 Yaşındaki Bir Çocuğa Verilen En Hayal Kırıklığı Yaratan Hediye kategorisinde bir ödül dağıttı. Ödülü Gam-Gam (Chloe Fineman) kazandı ve şöyle açıkladı: “Torun bana bir Nintendo Switch istediğini söyledi. Bu yüzden dışarı çıkıp ona kemer dikilmiş Dockers haki katlanır çizmeler almam gerektiğini biliyordum. . Sadece büyükannem biliyor.”

Diğer kategoriler arasında Davetsiz İstenmeyen Misafirler, En Düzensiz Işıklandırılmış Ağaç ve En İyi Performans Gösteren Kişi yer aldı. Chloe Trost’un bu son ödülü özellikle “Do You Hear What I Hear?” şarkısının kendine güvenen yorumuyla kazanmaması adil olmazdı. Yanlış kelimelerle dolu.

İzleyiciler, on yıldır kadroda yer alan McKinnon’u görmeyeli yaklaşık bir buçuk yıl oldu. Uzaylı bir uzay gemisinde O sırada “SNL”ye veda etti ve “Zaten bu gezegende kendimi her zaman bir uzaylı gibi hissettim.” dedi.

Daha önce üzerinde çalıştığı programın sunucusu olarak ilk kez geri dönen McKinnon, bu deneyimin başlı başına dünya dışı olduğunu söyledi.

READ  Doctor Who 60. Yıldönümü Fragmanı: David Tennant'ın Dönüşü

“Sesimle konuşmayı gerçekten sevmiyorum” dedi. “Bu yüzden ilk etapta bu kargaşaya girdim.” McKinnon, diziden ayrıldığından beri “bir insan karakteri oluşturmaya çalıştığını ve şimdi bile bir şapkam var, bu iyi bir şapka ve sert bir şapka” dedi.

Diğer sunucuların monologlarında yer aldığında McKinnon, “Ben genellikle ‘ateşli adamın yanında tuhaf adamı’ oynarım” dedi. Böylece, Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Jim Parsons gibi eski SNL sunucularıyla birlikte bunu yaparken çekilmiş fotoğraflarını gösterdi. ve Josh Hutcherson.

McKinnon, küçük bir konsere katıldığı zamanlar dışında, genellikle tuhaf kostümler giyerek daha rahat hissettiğini ekledi. Etkinlikten bir fotoğrafını paylaştı ve bunu “Partnerinizin Ren Faire elbisesiyle ortaya çıkması ve o eşcinsel ve o benim olduğumda hissettiğim duygu” olarak tanımladı.

McKinnon ayrıca gösterideki ilk gününde çektiği eski bir kimlik fotoğrafını gösterdi ve “SNL” mezunları Maya Rudolph ve Kristen Wiig’i selamladı. Eski grup arkadaşları, Wiig’in 12 Grammy Ödülü kazandığını ve Travis Kelsey ile çıktığını ve Rudolph’un 29 Grammy Ödülü kazandığını ve Jay-Z ile evli olduğunu iddia ettikleri Wikipedia sayfalarını okumak için çok zaman harcadıklarını söyledi.

“Sayfanın üst kısmındaki adı hiç kontrol ettiniz mi?” McKinnon onlara sordu.

Wiig, “Bunun bir şey olduğunu sanmıyorum” diye yanıtladı.

1976’da SNL’nin yaratıcısı Lorne Michaels, Beatles’a kendi programında yeniden bir araya gelmeleri karşılığında muazzam bir 3.000 dolar teklif etti, ancak bu çabalarında başarısız oldu. Şimdi, 47 yıl sonra, başka bir büyük pop grubundan (İsveç dörtlüsü ABBA’dan) programı için yeniden bir araya gelmelerini isteyecek mi? Hayır, olmayacak. Ancak McKinnon, Wiig, Rudolph ve Yang, (sahte) bir ABBA Noel albümünün reklamı olarak sunulan bu taslakta ABBA’yı taklit etmek (ve birbirlerine gülmemek) için ellerinden geleni yaptılar. Eğer “Dancing Queen”i yüksek sesle dinlediyseniz, grubun İskandinav aksanıyla ilgili bu nazik hicivini ve reşit olmayan kahramanlarla ilgili şarkılarını takdir edeceksiniz. Mama Mia!

READ  Cardi B, hayranlarına 6 aylık bebeğine ilk kez baktı - Hollywood Life

Bu haftaki programa Noel skeçleri bekleyerek geldiyseniz, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok şey olacak; bunlar arasında Kuzey Kutbu’nda elflere saldıran katil balinalarla ilgili bir TV haber yayınından bir klip; Ve McKinnon’ın ailesine aldığı hediyeler konusunda özellikle güvensiz olan bir anneyi canlandırdığı bir diğeri.

Ve tatillerle hiçbir ilgisi olmayan, tamamen rastgele bir şey umuyorsanız, McKinnon’ın şarkı söylediği bir müzik videosu vardı – yani, herhangi bir yerde yetiştirmeyi beklemeyeceğiniz bir hijyen ürünü yetiştiren bir mera. (Pazar sabahı erkenden uyanıp “tampon çiftliği” ifadesinin en sevdiğiniz sosyal medya akışında neden trend olduğunu merak ettiyseniz, artık biliyorsunuz.)

Hafta Sonu Güncelleme masasında sunucular Colin Jost ve Michael Che, Rudy Giuliani ve Başkan Biden’ın Uygun Fiyatlı Bakım Yasasını destekleme çabalarına karşı açılan hakaret davasının sonuçlarını bildirdiler.

Jost başladı:

Georgia’daki iki seçim yetkilisine hakaretten suçlu bulunan Rudy Giuliani’ye dün 148 milyon dolar gibi saçma bir ödeme emri verildi. Ona bir milyar bile kazanabilirsin çünkü bu kadar para vermesine imkan yok. Bu noktada Giuliani’ye 11 Eylül belediye başkanı diyorlar çünkü banka hesabında kalan tek şey bu. Şaşırtıcı bir şekilde daha iyi zamanlarda burada görülen Giuliani, duruşma sırasında sosyal medyada savcılara defalarca saldırarak bunun bir kaza olduğunu söyledi ve yargıç da “birçok olayın devam ettiğini” kaydetti. Giuliani, “Ah, kokuyu alabiliyor musun?” dedi.

Che:

Dün Başkan Biden, Barack Obama’nın insanlara Obamacare’in hâlâ mevcut olduğunu hatırlattığı yeni bir video yayınladı. Ancak anketlere göre insanlar Obama’nın hâlâ müsait olup olmadığını gerçekten bilmek istiyor.