Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jason Sudeikis, Ted Lasso’nun Donald Trump’ın Politikalarından İlham Aldığını Açıkladı – Son Başvuru Tarihi

Jason Sudeikis’in Ted Lasso Ödüllü eseri, kısmen Donald Trump’ın siyaset sahnesine gelişinden ilham aldı.

Temsilci İngiltere’ye söyledi Muhafız Gazete 2015 yılında, daha önce bir komedi skeçi için yarattığı bir karakteri yeniden gözden geçirmeyi düşünüyordu. Kementi başlangıçta daha “agresif” idi, ancak zamanın siyaseti Sudeikis’i onu daha sıcak bir yöne götürmeye ikna etti.

Sudeikis dedi the Muhafız:

“İnternette çok aktif değilim ve bu beni etkiledi. Sonra asansörden Donald Trump iniyor. ‘Tamam, bu aptalca’ gibiydim ve sonra insanlarda onu açan şey … Nasıl nefret ettim insanlar birbirini dinlemezdi. İşler iki- Ve dünyanın böyle işlediğini sanmıyorum.”

Sonuç, Lasso’nun -Richard ACF’nin hayali İngiliz futbol takımının başına geçmesi için işe alınan bilgisiz bir koç- Atlantik’in her iki yakasında da hayal gücünü yakalayan sıcak, alaycı olmayan karakteri oldu.

Gösteri üç sezonun ardından çıkış yapmaya hazırlanırken, kementin “İnan” mantrası Beyaz Saray’a kadar yayıldı.

Sudeikis dedi bekçi Akıl sağlığı stratejilerini tartışmak için Oval Ofis’te Joe Biden’a yaptığı son ziyaretten, kapının üzerine “İnan” yazısının asıldığı yer.

Sudeikis, “Bu çılgınca dostum,” dedi. “Henüz Beyaz Saray’ın resimlerine bakmadım bile çünkü ‘Ah, oğlum, neden spor ayakkabı giyiyorum?’ demek yerine bir süre orada bu muhteşem havai fişek gösterisi gibi yaşamak istiyorum.” “

READ  D&D üreticisi, uzun süredir devam eden "açık" lisansı güncelleme girişimlerinden geri adım atıyor