Eylül 26, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jay Leno, Bu Gece Show Staffer’da Trans İnsanlar Hakkında Şaka Yapmayı Durdurdu – The Hollywood Reporter

Jay Leno, Bu Gece Show Staffer'da Trans İnsanlar Hakkında Şaka Yapmayı Durdurdu - The Hollywood Reporter

jay leno Eski üyenin ona tepkisini söylüyor Bu Gece Gösterisi Trans bireyler hakkında yaptığı bir şakadaki personel, ona bir özür diledi ve bir daha asla transseksüel insanları şakalarının hedefi haline getirmeyeceğine dair bir söz verdi.

Eski TV sunucusu ve komedyen, dizinin son bölümünde konuk olarak yer alırken hikayeyi paylaştı. rastgele kulüp Bill Maher ile. Maher, Leno’ya “son korkunç uygulanabilir önyargının kurbanı” olduğunu söylemeye başladığında, ikisi David Letterman, Jimmy Kimmel ve Conan O’Brien’ın dahil olduğu tartışmalar da dahil olmak üzere gece geç saatlerde ev sahipliği yaptığı konserlere girip çıkma konusundaki çalkantılı tarihini tartışıyorlardı. Amerika’da: yaşlanma.”

“Aklınızda meraya çıkmanız gerektiğine dair bir fikriniz var,” şu anda Ortak ev sahibi. “Sizinle şimdi konuştuğum gibi, o sırada orada olan kişiyle tamamen aynısınız, bu yüzden zihninizin köreldiğini düşünmüyorum.”

Leno, gece geç saatlerde kendini görme ve bir rollercoaster’ı çerçeveleme şeklinin “düşük benlik saygısına büyük bir inanan” olduğu için olduğunu söyleyerek yanıt verdi.

“Bence başarının anahtarı bu çünkü odadaki en zeki insan olmadığını düşündüğünde çeneni kapa ve dinle” dedi.

Bunun, yirmi yıldan fazla bir süredir gösteriye ev sahipliği yaparken onu kontrol altında tutmasına yardımcı olduğunu ve eski sunucunun mütevazi kalmalarını sağlamak için ekibine dönmesini açıklıyor.

“Aldığımda Bu Gece GösterisiYapabileceğim en iyi yapımcıyı, en iyi yönetmeni tuttum, onların en iyi yazarlar olduğunu düşündüm. Onlara 13 haftalık değil, yıllık sözleşmeler verdim. “Elinden gelenin en iyisini yap” dedim. 22 yıldır aynı kadroya sahibiz. Bana dizinin kötü olduğunu söylediklerinde, “Neden kötü?” derdim. Ve bana neden daha da kötüye gittiğini söyleyecekler.”

Maher, Leno’ya, ekibindeki işçi gibi birinin “bunu sana söylemesine” izin vermekten söz edip etmediğini sormak için devreye girdiğinde, Leno, şovdaki üst düzey yaratıcı ekip üyelerinden daha fazlasının fikirlerini duyduğunu iddia ediyor.

READ  Las Vegas polisi, Tupac Shakur'un öldürülmesiyle ilgili olarak evi arıyor.

“Benim teorim, herkesin ipi çekip treni durdurabileceğidir” diyor. “Bir keresinde alt katta tanımadığım bir adamımız olduğunu hatırlıyorum. O sırada bir transseksüel şakası yapmıştım ve bu adamın gerçekten incindiğini duydum. Bu yüzden onu görmek ve durumu açıklamak için aşağı indim.”

Leno, o çalışanı dinlediğini ve ne kadar acı verdiğini duyduktan sonra “Özür dilerim” dediğini söyledi. Sonra şakalarıyla ilerlemek için bir söz verdi ve “İşte şu: Sen sadece son şakan kadar iyisin” dedi.

Leno, “Bir daha asla transseksüel şakası duymayacağını söylemiştin” diye hatırlıyor. “Tek şikayeti nedeniyle bu gösteriyi bariz bir şekilde durdurabileceği gerçeğinden çok etkilendi. [He] Görünen o ki o en büyük ışık adamı ya da ses adamı, ne yaptıysa bizde oldu.”

“Benim için”, “Benim için işe yaradı” diye bitirdi.

muşamba ırkçı şakalar için şimdiden özür dilerim Misafir kuralı da dahil olmak üzere kariyeri boyunca Asya topluluğunu hedeflemek amerikan yetenekleri Asya camiası tarafından yıllardır ağır şekilde eleştirilen yorumlar.

MANAA lideri Jay Aoki ile 2021 görüşmesinde Leno, Kuzey Kore ve Koreliler hakkındaki klişelerin devam etmesine değindi ve bunun “kültürün ortadan kaldırılmasının başka bir örneği” olduğunu ve bunun yerine “benim açımdan yapılan meşru bir hata” olduğunu reddetti.

Komedyen, “O zamanlar bazı grupların sürekli bir şeylerden şikayet ettiği bir durum vardı, bu yüzden endişelenmeyin” dedi. “Ne zaman bir şikayet alsak, tartışmanın iki tarafı olacak: ya ‘bununla ilgilenmeliyiz’ ya da şakayı kaldıramıyorlarsa ‘boşverin’. Çoğu zaman, kalbimde bunun bir hata olduğunu bilsem bile ikincisinden yana oldum.”