Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dev Patel’in Avustralya’daki bir marketin dışındaki ‘şiddetli bir arbedeyi’ durdurmasına yardım edin

Dev Patel'in Avustralya'daki bir marketin dışındaki 'şiddetli bir arbedeyi' durdurmasına yardım edin

Avustralya’da yerel saatle Pazartesi gecesi, “Slumdog Millionaire” ve “Lion” gibi filmlerdeki rolleriyle tanınan Patel, oyuncularının “şiddetli bir arbede” dediği şeye girdi ve durumu sakinleştirmeyi başardı.

Kaza, Adelaide şehrinde 1 Ağustos günü saat 20:45 sıralarında meydana geldi. basın bülteni Güney Avustralya Polisinden. Açıklamada, bir kadın ve bir erkek arasındaki kavganın sokakta başladığı ve ardından yakındaki bir benzin istasyonunda devam ettiği ve “tanıkların kavgayı ayırmaya çalıştığı” belirtildi.

Kadın daha sonra adamı göğsünden bıçakladı.

32 yaşındaki bir adam, Royal Adelaide Hastanesi’ne kaldırılmadan önce olay yerinde tedavi edildi ve hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Temsilcilerine göre, Patel ve arkadaşları olaya halihazırda devam etmekte olduğu için tanık oldular.

CNN’ye verilen açıklamada, “Dave, durumu sakinleştirmek ve kavgayı ayırmak için doğal içgüdüsüyle hareket etti” dedi. “Grup neyse ki bunu başardı ve polisin ve sonunda ambulansın gelmesini sağlamak için sahada kaldı. Bu vakada hiçbir kahraman yok ve ne yazık ki bu özel olay, marjinal topluluk üyelerine haysiyet ve saygı ile muamele etmemeye ilişkin daha büyük bir sistemik sorunu vurguluyor. hakediyorlar.”

Patel’in temsilcileri şunları ekledi: “Umut şu ki, bu haberin aldığı medya ilgisinin aynı düzeyde olması (sadece Dave bir ünlü olarak işin içinde olduğu için), milletvekillerinin yalnızca katılan bireyler ancak bir bütün olarak topluluk. “.

Polis olayla ilgili olarak 34 yaşındaki bir kadını gözaltına aldı ve gözaltına aldı.

Açıklamada, “Çift birbirini tanıyor ve bu rastgele bir olay değil” denildi. Nitelikli saldırı ve zarar vermekle suçlandı.

READ  Rebel Wilson, Instagram'da #loveislove | etiketli bir gönderide bir kadınla çıktığını açıkladı. asi Wilson