Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jeff Bridges, tümörünün artık ‘bilye büyüklüğünde’ olduğunu söylüyor – The Hollywood Reporter

Jeff Bridges, tümörünün önemli ölçüde küçüldüğünü, ancak COVID’den iyileşmesinin daha uzun ve daha karmaşık bir süreç olduğunu söylüyor.

Konuşurken AARP Yakın tarihli bir dergi kapak hikayesi içinBridges, kanser tedavisinin durumu hakkında bir güncelleme yaptı ve COVID-19 ile mücadelesinden sonra işe geri dönmeyi nasıl düşündüğü hakkında konuştu.

Dizinin ikinci sezonunun çekimlerine birkaç gün kala dergiye açıklamalarda bulunan oyuncu, yaşlı adamSağlığının büyük ölçüde geri geldiğini ve midesinin bir noktasında sahip olduğu 9’a 12 inçlik bir tümörün tedavisi sırasında önemli ölçüde küçüldüğünü söyledi. (Oyuncu, Ekim 2020’de kendisine lenfoma teşhisi konulduğunu kamuoyuna açıklamış ve Eylül 2021’de kanserinin gerileme döneminde olduğunu paylaşmıştı.)

İlk bölümdeki dövüş sahnelerini ben yapıyordum. yaşlı adam Bridges, tümörün o zamandan beri “bir bilye boyutuna” küçüldüğünü belirtmeden önce, vücudumda 9’a 12 inçlik bir tümör olduğunu bilmiyordum.

Sağlığıyla ilgili zorlukların çoğunu bulduğu yer, COVID-19’dan iyileşmesidir. Bridges, virüse yakalandığı sırada kanser tedavisi görüyordu; bu, bağışıklık sistemi halihazırda mücadele etmekte olan biri için zor bir durumdu. İyileşme sürecinin devam ettiğini söyledi.

“Geliştirmelerin çoğu, gerçekten küçük hedefler belirlemekle ilgiliydi. İlk başta, ‘Ne kadar ayakta durabilirsin? Artık beş fit yürüyebilir misin?”

Daha önce iki hastalıkla mücadele ederken kendi ölümünü düşündüğünü paylaşan oyuncu, hayatta kalsaydı tekrar çalışıp çalışamayacağını da düşündü.

Dergiye “Gerçekten bir daha çalışacağımı düşünmemiştim” dedi. Bu yüzden ilk başta ‘Tamam, bakarız’ dedim. Ama sonunda ‘Belki yapabilirim’ oldu. İtiraf etmeliyim ki hala işe geri dönmekten korkuyorum.”

Nihayetinde değişen şeyin, onu COVID bölümünden geçiren aynı türden değişen bakış açısı olduğunu söyledi. “İyileşmemi verilecek bir hediye olarak düşünmeye başladım” dedi.