Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

American Dreams mezunu Brittany Snow, “Pitch Perfect” kostarının “şimdiye kadar karşılaştığım en zorlu akıl sağlığı sorunu” sonrasında “beni sağlığıma kavuşturduğunu” söyledi

American Dreams mezunu Brittany Snow, “Pitch Perfect” kostarının “şimdiye kadar karşılaştığım en zorlu akıl sağlığı sorunu” sonrasında “beni sağlığıma kavuşturduğunu” söyledi

Brittany Snow, geçen yıl karşılaştığı “en zorlu akıl sağlığı sorunlarından” birini ve destek için arkadaşlarına nasıl güvendiğini anlatıyor.

Snow pek fazla detay vermese de, Amerikan rüyaları Alum, bu yıl Ocak ayında iki yıllık kocası Tyler Stanaland’dan boşanma davası açtı. Çift, Netflix realite dizisinden kaynaklanan drama nedeniyle dört ay önce ayrıldıklarını duyurdu. OC sat.

“Geçen yıl muhtemelen şimdiye kadar karşılaştığım en zor akıl sağlığı sorununu yaşadım. Bir günde, birkaç saat içinde hayatım tamamen alt üst oldu.” acele. “Travma geçirmiştim ve bildiğimi, kutsal sayıldığımı ve hayatımda gerçekten güvendiğimi düşündüğüm her şey çok farklıydı.”

وتابع سنو: “بعد يومين توفيت جدتي وأعتقد أن كل شيء أعرفه عن الصحة العقلية قد تم اختباره. الحمد لله على أصدقائي. لا أعرف ما إذا كنت سأفعل ذلك بدونهم. ذكروني من أكون والأشياء التي دافع عنها. لقد استخدمت كل الأدوات التي أعرفها. كل onlar kim “.

Oyuncu, onlardan biri olduğunu söyledi. bir sesi tam olarak söyleme ve duyma yeteneği Karşılaştığı zorlu süreçte ona yardımcı olan yardımcı yıldızlar.

“Geçen yıl benim için gerçekten zordu ve bilirsiniz, kızlardan biri kapısını açtı ve yere düştü ve ağlayarak orada yattı.” “Temelde dört gün boyunca beni sağlığıma kavuşturdu. Ve o, bunu yapabileceğini düşündüğüm biri de değildi.”

Snow, kendisine yardımcı olan aktörün adını vermedi, ancak müzikal seride çalışan yıldızlardan bazıları arasında Anna Kendrick, Rebel Wilson, Anna Camp, Hailee Steinfeld, Kelly Jackel, Chrissy Fett, Shelley Regner ve Hannah Mae Lee yer alıyor.