Eylül 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in Georgia’daki düğünü için yıldızlar gelmeye başladı

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in Georgia'daki düğünü için yıldızlar gelmeye başladı

VENEDİK, İTALYA – 10 Eylül: Ben Affleck ve Jennifer Lopez, 10 Eylül 2021’de Venedik, İtalya’da düzenlenen 78. Venedik Uluslararası Film Festivali sırasında “Son Düello” için kırmızı halıya katılıyor. (Fotoğraf Pascal Le Segretain/Getty Images)

Pascal Le Segretan/Getty Images Ben Affleck ve Jennifer Lopez

Ben Affleck Ve Jennifer Lopez Çift için Gürcistan’a gelen arkadaşları görüntülendi. Hafta sonu düğün ihtişamı.

Cumartesi günü, oyuncuların arkadaşları büyük günde Gürcistan’a gelirken görüldü. Orada bulunanlar arasında Affleck’in eski arkadaşları da vardı. Matt Damon Ve eşi Luciana, yönetmen Kevin Smith ve eşi Jennifer, katipler Aktör Jason Mews ve eşi Jordan Monsanto ve Hollywood’un en yetenekli ajanı Patrick Whitesell ve eşi, model ve aktris Pia Miller.

Fotoğraf Affleck’in 87 dönümlük kompleksi Büyük kutlama için zeminde bir seçim çerçevesi, nehir kıyısındaki bir iskeleye kurulmuş zarif masalar ve bir havai fişek gösterisi de dahil olmak üzere birçok hazırlık yapıldığını gösterdi.

Kutlama için hazırlandıktan sonra Smith, bir fotoğraf yayınladı. heyecan Paralellikler ve eşleriyle, dördü de tepeden tırnağa beyaz giyinmiş.

Smith, Twitter’da “Bu, belki de yedi yaşımdaki ilk görüşmemden beri giyindiğim için resmi” dedi.

Bir kaynak, Cuma günü PEOPLE’a 50 yaşındaki Affleck ve 53 yaşındaki Lopez’in “olağanüstü bir şenlik hafta sonu planladıklarını” söyledi.

Kaynak, “Düğün öncesi bir parti verecekler, bir parti verecekler ve çok eğlenecekler” diye ekledi.

Kaynağa göre, oyuncu ve şarkıcı planlardan “seviniyor” ve çiftle birlikte kutlamak için “ailesi Gürcistan’da olacak”.

İçeriden biri, “Annesi ve kız kardeşi zaten oradalar” dedi. “Festivallerin bir parçası olacak çocuklar da. Güzel bir hafta sonu olacak.”

İlişkili: Ben Affleck’in annesi düğünden önce evine ambulans çağırdıktan sonra hastaneden ayrıldı

READ  Aktris Denise Dawes 64 yaşında öldü

Geçen ay, çift Las Vegas’ta ve içinde kaçtı JLo’da Bunu büyük bir şekilde ortaya çıkaran haber bülteni.

“Öyleyse hayal edebileceğiniz en iyi tanıklarla, eski bir filmden bir elbise ve Ben’in dolabından bir ceketle, kilisede özel yeminlerimizi okuduk ve hayatımızın geri kalanında giyeceğimiz yüzükleri birbirimize verdik.” Lopez yazdı.

İçeriden biri, İnsanlara samimi gece yarısı düğünlerini anlattı, “Las Vegas töreni mükemmeldi. İkisi de onu sevdi. Özel ve sessizdi.” “Tek istedikleri buydu.”

Affleck, geçen yılın Nisan ayında Lopez’e evlenme teklif etti. Muhteşem bir yeşil elmas yüzüklebelirli bir renk onu sembolize eder.

“Her zaman yeşilin şansımın rengi olduğunu söylerim” dedi. “Yeşil giydiğimde hayatımda harika şeylerin olduğu birçok an olduğunu fark ettim.”

İlişkili: Jennifer Lopez’in gelinliği mahkeme salonundaki görünümüyle ‘düğün planlayıcısı’ olarak karşılaştırılıyor

Jennifer Lopez, düğününden haber bültenine fotoğraflarını yükledi.  kredi: JLo'da

Jennifer Lopez, düğününden haber bültenine fotoğraflarını yükledi. kredi: JLo’da

JLO’da Ben Affleck ve Jennifer Lopez

Lopez ve Affleck ilk olarak Temmuz 2002’de çıkmaya başladılar ve Kasım’da nişanlandılar. Daha sonra, Eylül 2003 düğünlerini planlanan törenlerinden birkaç gün önce ertelediler ve sonunda ayrıldılar.

Affleck daha sonra aktrisle evlendi. Jennifer Garner Violet 16, Seraphina 13 ve Samuel 10 olmak üzere üç çocuğunu paylaştı. Grammy ödüllü Lopez ile evlendi. Marc Anthony 2004 yılında. Bunlar 14 yaşındaki ikiz Max ve Emmy’nin ebeveynleri.

İlişkili: Jennifer Lopez’in en son sade görünümü, sezon dışı kıyafetlerin mükemmel bir örneğidir.

PARİS, FRANSA - 24 Temmuz: Jennifer Lopez ve Ben Affleck, 24 Temmuz 2022'de Paris, Fransa'da Louvre Müzesi yakınında gezinirken görülüyor.  (Fotoğraf: Pierre Sue / GC Photos)

PARİS, FRANSA – 24 Temmuz: Jennifer Lopez ve Ben Affleck, 24 Temmuz 2022’de Paris, Fransa’da Louvre Müzesi yakınında gezinirken görülüyor. (Fotoğraf: Pierre Sue / GC Photos)

Pierre Su / GK

Hiçbir hikayeyi kaçırmayın – abone olun İnsanlar için ücretsiz günlük bülten Heyecan verici ünlü haberlerinden ilgi çekici insani ilgi hikayelerine kadar, insanların sunduğu en iyi şeylerle güncel kalmak için.

Düğünden sonra pazartesi Paris’e git Romantik bir tatil için.

READ  Justin Bieber, fiziksel ve zihinsel sağlık nedenleriyle dünya adalet turunu askıya aldı

kaynak insanlara söyle O zamanlar “iki genç gibi… çok sevecen, çok dikkatliydiler” diye ekliyor, “Sabah o saatte orada çok fazla insan yoktu ve dikkatleri dağınık değildi. Sadece öyleydiler.”