Haziran 9, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jeremy Renner güncellemesi: Jimmy Kimmel’in ‘Rennervations’ röportajını izleyin

14.000 kiloluk bir kar küreme makinesi tarafından ezildikten birkaç ay sonra, Jeremy Renner, 30’dan fazla kırık kemiğiyle yoğun bakım ünitesine girmesine neden olan hayati tehlike oluşturan kazanın umut ışığını yansıtıyor.

Jimmy Kimmel ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda Renner, “birçok yönden şanslı olduğunu” söyledi. Yaklaşık 35 kemiği kırmasına rağmen – doktorların daha fazlasını bulmaya devam ettiğini söyledi – “dev bir metal kurabiye merdanesi” olarak tanımladığı buz çıkarma makinesi her omur ve organı ıskaladı. Beyninde şişlik yoktu. Ve Kimmel “çökmüş akciğerinden” bahsettiğinde Renner şaka yaptı, “Evet, bu iyi. Bende bir tane daha var.”

Oyuncu, “Gözlerim patladı” dedi. “Bu garip.”


Jeremy Renner, “Jimmy Kimmel Live!” Programına çıktı.

52 yaşındaki “Avengers” yıldızı, “Jimmy Kimmel Live!” sahnesinde yürürken parlıyordu. Bu haftanın başlarında bir sopayla. Seyirciler onu ayakta alkışlarken sunucu kucaklaştı ve gülümsedi. Hatta biraz dans etti.

“Bu bir tanıtım gösterisi miydi?” Kimmel şaka yaptı.

“Elbette,” dedi Renner gülerek.

“Şimdi, en çetin İntikamcı’nın kim olduğuna dair bir soru varsa, artık karara bağlandı, değil mi?” Kimmel, Renner’ın “Scarlett Johansson” ile araya girmesiyle söyledi. “Downey’i unut, Hemsworth, o adamları unut, bu sensin, adam sensin.”

Renner, kazadan bu yana bir tür yeniden yapılanma sürecinden geçti. Göğüs kafesleri metalle yeniden yapıldı. Çenesi artık lastik bantlar ve vidalarla bir arada tutuluyor ve bacaklarında titanyum çubuklar var. 52 yaşındaki oyuncu bunun “yıla başlamak için gerçekten kötü bir yol” olduğunu söylerken, tüm bu süreçte ailesinin yanında olduğu için minnettardı.

Renner, Kimmel’e ailesinin gösteride bulunduğunu belirterek, “Her zaman yanımdaydılar,” dedi.

Renner, Kimmel ile yaptığı kısa röportajın çoğunu şakalar yaparak ve olumlu şeylere – ailesi, arkadaşları ve kazadan kaynaklanan diğer nimetler – odaklanarak geçirdi. Normalde yoğun olan programının artık sonuna kadar açık olduğunu ve hatta sigara alışkanlığından kurtulabildiğini söyledi.

READ  Alman elektronik müziğin öncüsü Klaus Schulz 74 yaşında öldü | müzisyen

Sigarayı bırakmanın en kolay yolu – çünkü neredeyse kendimi öldürüyordum, sigarayı düşünmedim bile. Çok kolaydı! şaka yaptı.

Röportajın bir noktasında Kimmel, Renner’ın Six Flags’ta Prince’i motorsikletle sıkıştırırken çekilmiş bir videosunu paylaştı.

Kimmel, “O yarayla dalga geçiyorsun, gerçekten öylesin,” diye güldü.

Renner, “Söz veriyorum çok acı çekiyorum” diye yanıtladı.

Kimmel sahte işlere de karıştı bir bariyer Renner’ın arkadaşı ve Avengers’ın başrol oyuncusu Paul Rudd tarafından hazırlanan video.

“Hey Jerry, biraz utangaç olduğunu duydum, bir kar küreme makinesiyle kavga etmişsin, öyle görünüyor?” Rod, Renner’ın daha iyi hissedeceğini ve belki bir gün ikisinin buluşacağını umduğunu sözlerine ekledi.

Rudd, “Bir dahaki sefere belki karlar erisin,” diye tamamladı sözlerini.


“Rennervations” artık Disney+’ta mevcut

Deseret News daha önce Renner’ın yeni programı “Rennervations”ın iyileşmesinde bir “itici güç” olduğunu bildirmişti. Gösteri, 12 Nisan’da Disney+’ta yayınlandı.

Renner, dizinin bu hafta başlarında Los Angeles galasında yaptığı açıklamada, “Bu gösteri, tüm sıkı çalışmamızın boşa gitmediğinden emin olmak için daha iyi olmam için bir kilometre taşı oluşturdu,” dedi. Bugün Amerika. “Alternatif yoktu. Benim için kolaydı. Gidecek, referans olacak bir yer vardı ve çokça sevgim vardı.”

Dört bölümden oluşan belgesel dizisi, aktörün hizmet dışı bırakılan hükümet araçlarını ihtiyaç sahibi topluluklar için yeniden tasarladığını gösteriyor – Renner’ın uzun süredir tutkusu.

Renner, “Hala 52 yaşında bir adam olmayı hayal edeceğimi hiç düşünmemiştim” dedi. CNN prömiyerde. “Bunu bir nevi başarmış gibi hissediyorum. Ama vay canına, bir şeylerin kendi başına gerçekleşmesi güzel. Merak edilecek daha çok şey var ve bu mucizeyi bulmaya devam etmek için burada olduğum için çok minnettarım.”