Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

The Script’in gitaristi Mark Sheehan 46 yaşında öldü.

The Script’in gitaristi Mark Sheehan 46 yaşında öldü.

müzik

14 Nisan 2023 | 15:08

Script’in kurucu ortağı ve gitaristi Mark Sheehan, kısa bir hastalıktan sonra vefat etti. İrlandalı müzisyen o zamanlar 46 yaşındaydı.

Sheehan’ın ailesi onun ölümünü bir haberde duyurdu. cıvıldamak Cuma günü grubun hesabından şunları yazdı: “Kocası, babası, erkek kardeşi, grup arkadaşı ve arkadaşı Mark Sheehan kısa bir hastalıktan sonra bugün hastanede vefat etti. Aile ve grup hayranlarından bu trajik zamanda mahremiyetlerine saygı duymalarını istiyor.”

Eşi Rina Sheehan ve hayatta kalan üç çocuğu tarafından hayatta kaldı.

The Script 2001’de Dublin’de kuruldu. Alternatif rock grubu, Will.i.am’in yer aldığı “Breakeven”, “The Man That Can’t Be Moved”, “For the First Time” ve “Hall of Fame” gibi hitleriyle tanınıyor. .

Son albümleri “Sunsets & Full Moons”u 2019’da, en büyük hit albümleri “Tales from the Script”i 2021’de yayınladılar.

Script, Pink’in Haziran ayındaki “Yaz Karnavalı Turu”nun İngiltere’deki gösterileri sırasında açılacak.

Sheehan ve senaryo baş şarkıcısı Danny O’Donoghue, 42, O en iyi arkadaştı genç yaştan ve daha önce 1996’da kurulan kötü çocuk Mytown’dandı.

Londra’daki O2 Arena’daki Jingle Bell Ball’da senaryodan Glen Bauer, Danny O’Donoghue ve Mark Sheehan.
Getty Images aracılığıyla PA görüntüleri

“RIP İşareti” Ünlüler ve hayranlar benzer şekilde kaybın yasını tutarken, haberlerin ardından Twitter’da hızla trend oldu.

“Mark Sheehan’ın vefatını duyduğuma çok üzüldüm! Yıllar boyunca onun şirketinde vakit geçirme şansına sahip olduk ve o her zaman harika bir adam oldu! Ailesine ve yol arkadaşına en derin taziyelerimi sunuyorum.” @Metin Kardeşler Grubu Kodaline kitabın.

Bir hayran, “Kelimelere doyamıyorum!! Onu özleyeceğiz ve unutulmayacak” dedi. dedi.

“Bu beni tamamen suskun ve felçli bırakıyor. İyi zamanlar için teşekkürler. RIP,” bir başkası dedi. Arkadaşlarınıza ve ailenize ve sizi düşünen @TheScript_Danny & @glenofthepower’a başsağlığı diliyorum.

READ  Bölüm 4 Uçurumun Sonu Ana Yazar Tarafından Açıklanıyor


daha fazla yükle…
https://nypost.com/2023/04/14/mark-sheehan-guitarist-of-the-script-dead-at-46/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL’sini kopyalayın