Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jeremy Renner, neredeyse ölümcül olan kazasından sadece üç ay sonra kırmızı halıda yürüyor: ‘Burada olduğum için çok minnettarım’

Jeremy Renner, neredeyse ölümcül olan kazasından sadece üç ay sonra kırmızı halıda yürüyor: ‘Burada olduğum için çok minnettarım’

(CNN) Oyuncu Jeremy Renner, Ocak ayında Nevada’daki evinin yakınında bir kar küreme makinesinin çarpması sonucu ciddi şekilde yaralanmasından bu yana ilk kez kırmızı halıda boy gösterdi.

Renner, yeni Disney+ realite dizisi “Rennervations”ın Salı günü Los Angeles galasına katıldı. Kazadan önce çekilen gösteride Renner, hizmet dışı bırakılan devlet araçlarını “yeniden tasarlıyor” ve bunları ihtiyacı olan topluluklardaki çocuklara hizmet etmeleri için bağışlıyor.

Jeremy Renner (ortada) ve ailesi, 11 Nisan’da Disney+ filmi “Renervations”ın Los Angeles galasına katılıyor.

Etkinlik sırasında nasıl hissettiğiniz sorulduğunda Renner, CNN’e yeni projesi hakkında “Şahsen benim için pek çok şey var,” dedi. “Artık herkesin zamanımı ne yaptığımla ilgili şakaya kapıldığını hissediyorum. Garip, harika ve tuhaf hissettiriyor. 52 yaşında hala rüya göreceğimi hiç düşünmemiştim. Sanki ben bir tür onlarla yaptım. Ama vay canına, kendi başına bir şeylerin olması güzel. Hayır Hayran olunacak daha çok şey var ve bu mucizeyi bulmaya devam etmek için burada olduğum için çok minnettarım.”

Renner’ın sakatlıkları Hareket eden sabanın altında sürüklendiği kazadan, 14 yerden sekiz kaburga kırığı, bir göz kırığı, diz kapağı kırığı, çökmüş bir akciğer ve delinmiş bir karaciğer dahil. O zamandan beri sosyal medyada iyileşmesini belgeliyor.

sırasında Tartışmaya Jimmy Kimmel ev sahipliği yaptı Salı günkü gösteriden sonra, gece geç saatlerde sunucu şaka yollu Renner’a “o kar temizleme makinesini” yeniden işe almayı planlayıp planlamadığını sordu.

Renner, “Bu bir kar kedisi,” diye yanıtladı. “Ve yaşadığım yer için bu bir gereklilik.”

Marvel yıldızı daha sonra “Annem onu ​​(Snowcat) ateşe vermek istiyor” dedi. “Sadece daha iyi sürmeyi öğrenmem gerekiyor!”

CNN’den Alisia Stanford bu hikayeye katkıda bulundu.