Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jimmy Garoppolo, 49ers 2023’te QB’ye geri dönmeye açık

Jimmy Garoppolo, 49ers 2023'te QB'ye geri dönmeye açık

Jimmy Garoppolo Ve 49ers henüz birbirinden uzaklaşmıyor olabilir.

Kaynaklar, takım ve Garoppolo’nun dostane bir şekilde yollarına devam etmeye karar vermesinden birkaç ay sonra, ancak onun yeniden QB’ye başlamasına yol açan çılgın olaylar zincirinde tekrar karşılaşmak için, her iki tarafın da onun 2023 sezonu için geri dönmesine açık olduğunu söylüyor.

Bol sezon kaldığı için erken, ancak bu senaryo masanın dışında değil.

Garoppolo 7-4 Niners’ı alıyor çatışma Takımını üst üste dört galibiyete taşıdıktan sonra bugün Dolphins’e karşı. üçlü mızrakSezona ilk beşte başlayan oyuncu yedekte sakat ve bir sonraki sezonu kaçıracak. Eylül ayında ayak bileği ameliyatı.

49ers, 2022 sezonu öncesinde Garoppolo’dan ayrılarak Lance’i başlangıç ​​olarak benimsedi ve Jimmy G’ye bir anlaşma yapması için izin verdi. Her iki taraf da bunu gerçekleştirmek için can atıyordu. ama bu omuz ameliyatı Ağustos ayında tıbbi olarak temizlendiğini gören ilkbaharda, tüm ticari pazarları kapatın.

Ekip ve Garoppolo sonunda bir yıllık sözleşme konusunda anlaştılar. Bir anlaşmayı yeniden müzakere edin Teşviklerle toplam 16 milyon dolar kazanma fırsatı ile tamamen garantili 6,5 milyon dolar değerinde. Takımın o sezon dışında bir franchise ile ödüllendirilmesini engelleyen bir madde içeriyordu.

49ers ve Garoppolo başından beri iyi bir ilişki sürdürdüler ve ekip, onun sadece istemediğini söyleyip zorla çıkarılabileceği bir zamanda, eğitim kampı sırasında rehabilitasyon işinde çalışma isteğini hâlâ takdir ediyordu. Bu her şeyi bitirirdi.

Ancak Garoppolo bunu yapmadı ve tüm taraflar bundan faydalandı.

Her iki durumda da, Garoppolo parasını geri almak için gelmiş geçmiş en çok aranan QB’lerden biri olmalı.

Eski SF yardımcı koçu Mike McDaniel de dahil olmak üzere kasabada dost yüzler bulunan Garoppolo, bu hafta Dolphins’in geçen sezon kendisi için potansiyel bir gol noktası olan takımlardan biri olduğunu söyleyerek bazı haberler yaptı. Ama hiçbir teklif yapılmadı ve yapılmadı.

Sonunda, Garoppolo’nun hücumu yönetmek ve mühendislik galibiyetlerine devam etmek için San Francisco’da kalması 49ers sezonunu kurtarmaya yardımcı oldu. Kısmen 2022’nin başarısı sayesinde, en azından bir sezon daha olabilir.