Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Brian Reynolds, Korsanlardan takas istiyor

Brian Reynolds, Korsanlardan takas istiyor

14:11: Hey dostum Tweetler Korsanlar, Reynolds’a, takım arkadaşı Ke’Bryan Hayes’in sahip olduğu 70 milyon dolarlık uzatmayı geride bırakarak, onu brüt dolar rakamıyla tarihteki en yüksek maaşlı korsan yapacak bir uzatma teklif etti. Tabii ki, Hayes uzatmasını iki yıldan daha az hizmet süresiyle alırken, Reynolds’un yaklaşık dört yılı vardı, bu nedenle hiçbir uzatma Hayes’in sayısına yaklaşamazdı.

12:09: korsan oyuncu Brian Reynolds Ticaret talebi, göre Pittsburgh Post-Gazette’den Jason Mackey. binaen New York Post’tan John Heyman, Reynolds ve Korsanlar arasındaki uzatma görüşmeleri “çıkmaza” ulaştı ve Reynolds, Korsanların All-Stars’la uğraşmaya hiç niyeti olmamasına rağmen bir takas talep etmesine neden oldu. Bucs o zamandan beri takas talebiyle ilgili bir açıklama yaptı:

“Hayal kırıklığı yaratsa da, bunun sezon dışında veya gelecekte karar alma sürecimizi etkilemeyecek. Hedefimiz Pirates’i 2023 ve sonrasında geliştirmek. Serbest oyuncuya geçmesine üç yıl kala Brian kilit bir üye olmaya devam ediyor.” Buccaneers için harika bir sezon geçirmesini dört gözle bekliyoruz.”

Reynolds, uzun bir yeniden yapılanmanın derinliklerinde bir takım için elit bir seviyede performans gösteren yönetilebilir bir oyuncu olarak, oyun boyunca her zaman aranan bir takas adayı olmuştur. Ticari çıkarları reddeden Pittsburgh, bunun yerine Reynolds’u kulübün kontrolü altındayken rekabete dönmeye çalışırken tutmayı tercih etti. Reynolds, iki yıllık 13 milyon dolarlık uzatmanın ikinci yılında bu sezon 6.75 milyon dolar kazanmaya hazırlanıyor. Daha sonra, 2025 sezonundan sonra serbest oyuncu olmaya hak kazanmadan önce, tahkim yoluyla iki sezon daha kulübün kontrolü altında olacak.

27 yaşındaki oyuncu, 2022’de hücum üretiminde hafif bir düşüş gördü, ancak yine de çok güçlü bir sezon geçirdi ve 27 home run ile 2,9 bWAR değeriyle .262/.345/.461’i düşürdü. Bu, Major Leagues’teki dört sezonundaki en yüksek iç saha koşusu toplamıydı, ancak aynı zamanda isabetlerde bir artışla geldi.

READ  2022 Britanya Açık Lideri: Canlı yayın, bugünkü golf sonuçları, Rory McIlroy'un St Andrews'deki dördüncü tur skoru

2016’da Giants tarafından ikinci tur, Reynolds 2018’de Pirates’e gitti. Andrew McCutcheon Anlaşmak. MLB’deki ilk çıkışını bir sezon sonra 134 maçta 16 home run ile .314/.377/.503 tokatlayarak yaptı. Başka bir sezonda bu, Yılın Çaylağı’nı kazanmak için yeterli olurdu, ama varoluş Alonso EviVe Mike Soroka Ve Fernando Tatis Jr. Ulusal Lig’de dördüncü olduğu anlamına geliyor.

Pandemi nedeniyle kısaltılmış 2020 sezonunda 55 maçta sadece 0,189/0,275/0,357 ile ikinci yılını tamamen düşürdü, ancak 2021’de şimdiye kadarki en iyi sezonuyla ribaundu. 522 ile . 24 home run, ilk All-Star onayını kazandı ve NL MVP oylamasında 11. oldu. Ayrıca o yıl kariyerinde en iyi vuruşları (% 18.4) ve yürüme oranlarını (% 11.6) elde etti.

Reynolds savunma tarafında zamanının çoğunu sol sahada veya merkezde geçirdi. 2021-22 sezonunun büyük bölümünü merkezde geçirdi ve toplamda 2.196 2/3 tur atarak karışık incelemelere gitti. Ortalama Çıkışlar Üstünde onu ’21’de on ama ’22’de -7’ye koyarken, Kurtarılan Defansif Koşular onu ’21’de -5 ve bu sezon -14 ile bağladı. Bununla birlikte, 2019-20 arasında 931 2/3 vuruşta toplam 7 DRS kazanarak soldan daha iyi puan alıyor.

2022’de hücum üretimi düşerken, genel iş paketi ve kulübün kontrolünde kalan yıllar birleştiğinde talip sıkıntısı yaşanmayacağı anlamına geliyor. MLBTR, Reynolds’u sadece bir hafta önce bir ticaret adayı (yaklaşık üç yıldır elinde tuttuğu bir unvan) olarak seçti. MLB Ağı’ndan John Morosi Raporlar, Blue Jays’in Reynolds ile ilgilendiğini, Mariners, Yankees ve Marlins de dahil olmak üzere bir dizi takımın daha önce ilgi gösterdiğini gösteriyor.

Bir korsanın bakış açısına göre, 2023’te onu geri almayı planladıklarını söylemelerini duymak özellikle şaşırtıcı değil. Alım satım yaptıklarını kamuoyuna açıklayarak müzakere konumlarını daha fazla zayıflatmaları pek olası değil. İstedikleri fiyat her zaman çok yüksek olmuştur (fiyat Seattle Times bildirdi ’21 son tarihine kadar istedikleri fiyat başladım ile birlikte Julio Rodriguez) ve kesinlikle tekrar çok sayıda genç oyuncu arayacaklar.

READ  Yankees vs. Guardians: zaman, sürahi, TV kanalı, tahmin, ALDS Game 5 canlı, yağmur sonrası oranlar

Korsanların Reynolds’u takas edip etmeyeceği konusunda her zaman biraz tartışma olmuştur. Düşük harcama yapan bir kulüp olarak, kulüp kontrolünün dışında kalmaları pek olası değildi, ancak Bucs’ın yeniden inşa edilen kadrosu yaşam belirtileri göstermeye başlıyor ve rekabet edecek bir konumda olmaları söz konusu değil. NL Central’da 2024-25’e kadar. Onu takas etsinler ya da etmesinler, ajanlar ve ön büro personeli yarın kış toplantılarına başlamak için San Diego’ya inerken, haberler kesinlikle fazladan bir entrika katmanı ekledi.