Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Joe Jonas görünüşe göre Los Angeles partisinde Sophie Turner’ın boşanmasına değiniyor – Billboard

Joe Jonas görünüşe göre Los Angeles partisinde Sophie Turner’ın boşanmasına değiniyor – Billboard

Görünüşe göre Joe Jonas, Jonas Brothers’ın Los Angeles’taki son turnesi sırasında hayranlarıyla Sophie Turner’dan boşanması hakkında konuştu.

34 yaşındaki müzisyen, 9 Eylül Cumartesi günü kardeş üçlünün Dodger Stadyumu’ndaki konserinde, karısından boşanma davasının ortasında geçirdiği “zorlu haftayı” anlatmak için biraz zaman ayırdı. Game of Thrones 5 Eylül Salı günü oyuncu.

JoBros’un 2019 albümündeki Turner’dan ilham alan “Hesitate” şarkısını seslendirmeden önce, Mutluluk başlıyorŞarkıcı, Los Angeles’taki kalabalık izleyiciyle bazı duygusal sözler paylaştı.

“Zor bir haftaydı.” Jonas dedi kiGösteride alyansını kim takmadı? “Sadece şunu söylemek istiyorum, bakın, eğer bunu o dudaklardan duymuyorsanız inanmayın. Tamam mı? Sevginiz ve desteğiniz için herkese teşekkür ederim. Ailem ve ben sizi seviyoruz.”

Dilekçeyi verdikten bir gün sonra Jonas ve Turner, Instagram üzerinden ortak bir açıklama yaparak, ayrılma kararının “karşılıklı” ve “dostane” bir şekilde alındığını söyledi. Ayrıca hayranlardan ve medya kuruluşlarından gelen sürekli spekülasyonlara da değiniyor gibi görünüyorlar: TMZ“Neden olduğuna dair birçok spekülatif hikaye var, ancak bu gerçekten birleşik bir karardır ve herkesin bizim ve çocuklarımızın mahremiyetine ilişkin isteklerimize saygı duymasını içtenlikle umuyoruz” dedi.

Eski çift, 2016 yılında tanışmış ve 2019 yılında iki törenle evlenmişti. İlki, Jonas Brothers’ın az önce sahne aldığı Billboard Müzik Ödülleri’ne katılmanın hemen ardından Mayıs ayında Las Vegas’ta düzenlenen sürpriz bir düğündü. Daha sonra Haziran ayı sonunda Fransa’nın güneyinde gösterişli bir düğün düzenlediler.

Jonas ve Turner’ın iki çocuğu var: 3 yaşındaki kızları Willa ve 14 aylık kızları Willa, adı henüz açıklanmadı.

READ  Broadway oyuncusu Quentin Oliver Lee, 34 yaşında kanserden öldü.