Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

John Lennon’un oğlu Julian, havaalanında Beatle Sir Paul McCartney’e rastladı.

Şahane!  John Lennon'un oğlu Julian (solda) Cumartesi günü, merhum babasının arkadaşı Beatle Sir Paul McCartney'e (sağda) havaalanı salonunda çarpıştıktan sonra Twitter'a gitti.

John Lennon’un oğlu Julian, Cumartesi günü bir havaalanı salonunda rahmetli babasının arkadaşı Beatle Sir Paul McCartney’e çarptıktan sonra Twitter’a girdi.

59 yaşındaki oyuncu, Spotify sitesinde John’un parçasını dinlediğini açıklayan 80 yaşındaki ile siyah beyaz bir selfie çekerken gülümsedi.

Julian yorumunda şunları yazdı: “Havaalanının bekleme salonunda karşılaşmak harika! Paul Amca’dan başka kimse… Peki, çok güzel, şanslar ne kadar…teşekkürler… ❤️.

Şahane! John Lennon’un oğlu Julian (solda) Cumartesi günü, merhum babasının arkadaşı Beatle Sir Paul McCartney’e (sağda) havaalanı salonunda çarpıştıktan sonra Twitter’a gitti.

Bu yılın başlarında Julian, babasının ölümünden sonra Glastonbury’deki performansını eski grup arkadaşı Sir Paul ile izlemenin ne kadar zor olduğunu anlattı.

John, Haziran ayında Yaz Festivali’nde üç saatlik çarpıcı bir gösteri yapan Sir Paul ile birlikte 1969’da “I Have a Feeling” adlı şarkının düetini yapmak için videonun ve yapay zekanın büyüsüyle hayata döndürüldü.

Bu heyecan verici numara, Lennon’un vokallerini onlarca yıllık kayıtlardan izole etmek ve onları canlı bir gösterinin bir kopyasını oluşturmak üzere düzenlemek için makine öğrenimi teknolojisini kullanan film yapımcısı Peter Jackson’ın Beatles belgeseli Get Back’in beyniydi.

YouTube’da izledim – ve şöyle dedim: “Errrr… Bu konuda rahat mıydım bilmiyorum. Bu beni şok etti,” dedi oğlu. mojo dergi.

Tesadüf: 59 yaşındaki oyuncu, Spotify'ında John'un müzik parçasını dinlediğini açıklayan 80 yaşındaki gençle siyah beyaz bir selfie için poz verirken gülümsedi

Tesadüf: 59 yaşındaki oyuncu, Spotify’ında John’un müzik parçasını dinlediğini açıklayan 80 yaşındaki gençle siyah beyaz bir selfie için poz verirken gülümsedi

Korkunç: Julian yorumunda şunları yazdı:

Korkunç: Julian yorumunda şunları yazdı: “Havaalanında kiminle karşılaşmanız inanılmaz! Paul Amca’dan başka kimse… Peki, çok güzel, şanslar ne kadar…teşekkürler… ❤️”

Annesi Lennon’un ilk karısı Cynthia olan Julian, babası Aralık 1980’de vurularak öldürüldüğünde 17 yaşındaydı.

Maca’nın ilk kez Nisan ayındaki ABD dünya turunun açılış konserinde yaptığı bir dublör olan eski arkadaşı Beatle ile performans sergilemek için rahmetli babasının ‘hayata dönüşünü’ izlemenin ilk başta zor olduğunu da sözlerine ekledi.

READ  The Rock'ın kızı WWE In-Ring çıkışını yapıyor, ayağa kalkıp açık videolar ve soğuk bir başlangıç ​​yapıyor.

Julian, yumuşak, melodik vokallerinin ürkütücü derecede doğru bir temsilini dinlerken, ölü babasının büyük bir ekrana yansıtılan bir videosunu nasıl filme aldığından emin değildi.

Ama Amerikan Konseri’nden iki ay sonra, Glastow Festivali Haziran sonunda başladığında, Julian kurşunu ısırmaya ve Sir Paul’un İngiliz kırsalında performansını izlemeye karar verir.

Benekli Baba: John ve Julian, 1968'de Liverpool'da birlikte fotoğraflandı

Benekli Baba: John ve Julian, 1968’de Liverpool’da birlikte fotoğraflandı

Sonunda babasını büyük ekranda oynarken görme fikrini kabul ettiğini anladıktan sonra, “Gerçekten çok eğlendim” dedi.

Sir Paul, 80. doğum gününden bir hafta sonra oynadığı en eski Layık Çiftlik Festivali unvanı oldu.

Devasa topluluğu, Foo Fighters Frontman Dave Grohl ve Bruce Springsteen’in yanı sıra izleyicileri büyüleyen bir Lennon ikilisi ile performansları içeriyordu.

Bu arada, Yüzüklerin Efendisi’ni yöneten Jackson, Lennon’un ölümünden sonraki performansını kolaylaştırmak için modern teknolojiden nasıl yararlanabildiğini tartıştı – çok fazla bilgi vermek konusunda isteksiz olmasına rağmen.

Açılış: Bu yılın başlarında Julian, babasının ölümünden sonra Glastonbury'deki performansını eski takım arkadaşı Sir Paul ile izlemenin ne kadar zor olduğunu anlattı.

Açılış: Bu yılın başlarında Julian, babasının ölümünden sonra Glastonbury’deki performansını eski takım arkadaşı Sir Paul ile izlemenin ne kadar zor olduğunu anlattı.

Yeni Zelandalı, “Bize gitarın nasıl ses çıkardığını, basın nasıl ses çıkardığını ve basın nasıl ses çıkardığını öğreten bir makine öğrenimi sistemi geliştirdik” dedi.

“Aslında bilgisayar bize John’un neye benzediğini ve Paul’ün nasıl göründüğünü öğretti.”

Jackson’ın, The Beatles hakkındaki Get Back belgeselini yapmak için özel olarak tasarlanmış aynı teknikleri ve yapay zekayı kullandığına ve editörlerin kullanılamaz görüntüleri kullanmasını sağlamak için arka plan gürültüsünü, enstrümanları ve konuşmayı orijinal mono kayıtlardan ayırdığına inanılıyor.

Glastonbury’deki hayranlar tarafından büyük beğeni toplayan ısınma ikilisinden sonra Sir Paul şunları söyledi: “Bu benim için çok özel. Sanal olduğunu biliyorum. Burada tekrar John ile şarkı söylüyorum, tekrar birlikteyiz.