Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

John Lynch – NBC Sports Bay Area ve CA’ya göre Chase Young’ın 49ers’a takası soyunma odasında artış sağladı

John Lynch – NBC Sports Bay Area ve CA’ya göre Chase Young’ın 49ers’a takası soyunma odasında artış sağladı
  • Programlama Notu: Greg Papa’nın John Lynch ile “49ers Game Plan” hakkındaki röportajının tamamını izleyin; Cuma günleri saat 21.00’de NBC Sports Bay Area’da “Dubs Talk Live”dan sonra yayınlanacak.

Üst üste üç maç kaybettikten sonra 49ers’ın desteğe ihtiyacı vardı. Peki ne yapıyorlar?

Oyundan çıktı ve yerine yıldız savunma oyuncusu Chase Young geldi.

49ers genel menajeri John Lynch, bu hafta NBC Sports Bay Area’nın “49ers Oyun Planı” programında Greg Papa’ya katıldı ve kendisine takımın yeniden yoluna girebilmesi için Young anlaşması gibi bir zorlamaya ihtiyacı olup olmadığı soruldu. Lynch, 49ers’ın takım içindeki oyuncularla bu desteği sağlayabileceğine inanıyor ancak binadaki büyük hamlenin ardından heyecanlarını gizleyemeyen oyuncularla sohbet ettiler.

Lynch, babama “Buna ihtiyacımız olduğunu sanmıyorum” dedi. “Sanırım en önemli şey buna geri dönmem, ama herkes de öyle [says this] Veda haftasında: “Neyi daha iyi yapabilirim?” Dolayısıyla buna ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum, ancak dün öğleden sonra herkes sahayı terk ederken bazı oyuncuların gelip ‘bu soyunma odasının seviyesini yükseltti, heyecanlıyız’ dediklerini söyleyeceğim.

“Dağınık durumdayız, buna alışkın değiliz. Üst üste birçok maç kazandık ve burada zorlu bir süreçten geçtik. Eğer bu herkesin seviyesini yükseltmeye yardımcı olacaksa…hepimiz kötüyüz. Önceden uyarmıştım, Chase harika bir futbolcu ve değer katabileceğini düşünüyorum.” “Çok ama bu sihirli bir hap olmayacak. Sihirli hap, bulunduğumuz yere geri dönmek, burada formumuzu bulmak ve formumuzu oluşturmak. bizim kimliğimiz. Her yıl yeni bir takım.”

49ers’ın soyunma odasında, kendilerini tozdan arındırma ve önümüzdeki uzun sezon için motivasyonlarını koruma konusunda fazlasıyla yetenekli çok sayıda lider var.

Bununla birlikte, geçen sezon San Francisco’nun Christian McCaffrey’i geride bırakan yıldızlarla gişe rekorları kıran takasının da gösterdiği gibi, son takas tarihinde başka bir büyük satın alma şeklinde bir destek elde etmenin hiçbir zararı olmaz.

READ  Hatalar, İkinci Tur Doğu'nun 2. Maçında Maple Leafs'e mal oldu

Takas, Young’ın çarşamba günü muayeneden geçmesinin ardından resmiyet kazandı. 49ers’ın en yeni pas koşucusu ve takım arkadaşları, artık Jacksonville Jaguarları ile 10. Hafta karşılaşmalarına hazırlanmak için veda sırasında çalışmaya başlayacak.

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin