Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Julian Sands: Kardeş, sonsuza dek gitmiş olmasından korkuyor çünkü yetkililer onun bulunduğu yere dair “hiçbir kanıta” sahip değillerCNN

Julian Sands’in kardeşi Nick Sands, İngiliz tabloid gazetesine yaptığı açıklamada, California makamları aktörü aramaya devam ederken “kalbimde onun gittiğini” bildiğini söyledi.

Julian Kumları İlk olarak 13 Ocak’ta Kaliforniya’nın Baldy Dağı bölgesinde kaybolduğu bildirildi. Yetkililer Salı günü geç saatlerde başka bir kayıp yürüyüşçü bulduklarını ancak kumdan hiçbir iz olmadığını duyurdular.

San Bernardino İlçesi Şerif Departmanından yapılan bir basın açıklamasına göre, “Şerif Departmanı, kayıp otostopçu Julian Sands’i arama çalışmalarının ikinci tam haftasını tamamlıyor. Çok sayıda kara ve hava arama çalışması başlatıldı.” “Şu an itibariyle, Bay Sands bulunamadı ve bulunduğu yere dair hiçbir kanıt bulunamadı.”

En son Pazar günü görülen Los Angeles’lı 75 yaşındaki diğer uzun yürüyüşçü Jin Chung’un “hava koşullarına bağlı bazı yaralanmaları ve bir bacağından yaralandığı, ancak mürettebat üyelerinin yardımıyla dışarı çıkabildiği” bulundu.

Basın açıklamasında “Tedavi için yerel bir hastaneye götürüldü” yazıyordu. “Şu anda başka bir bilgi mevcut değil.”

Yetkililer, en çok “Manzaralı Bir Oda”, “Ölüm Tarlaları” ve “Arachnophobia” filmlerindeki rolleriyle tanınan 65 yaşındaki Sands’i aramaya devam ettiklerini söylediler.

onun ağabeyi Craven Herald & Pioneer ile konuşun kardeşinin kaybolmasından duyduğu korku hakkında.

Nick Sands, “Henüz kayıp ilan edilmedi ve öldüğü varsayılmadı, ancak kalbimde onun gittiğini biliyorum” dedi. “Kardeş rekabeti ne olursa olsun, onun ortaya çıkıp beni haksız çıkarması gibi olurdu.”

Yaşlı Sands, erkek kardeşinin yürüyüş sevgisinden de bahsetti.

Sands, “LA’deyken en sevdiği yer Mt Baldy sıradağlarıydı, oraya elinden geldiğince sık giderdi,” dedi. “Julian eskiden ‘Asla tatil yapmam ama arada bir mola veririm’ demeyi severdi – şimdi gerçekten onayladığı bir yerde dinleniyor.”

Yetkililer yaptıkları açıklamada, “Deneyimli veya acemi birçok yürüyüşçü, dağlık bölgelerimizde görülen sarp araziyi, öngörülemeyen hava durumunu ve şiddetli rüzgarları hafife alıyor” uyarısında bulundu ve “yürüyüşçülere Baldy Dağı gibi tehlikeli dağlık alanlardan kaçınmaları tavsiyesinde bulundu. Burası. Zaman.”

READ  Wendy Williams, podcast'i için hazır olan lenfödem ile bir savaş kazandığını söyledi