Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Şerif raporuna göre, Jeremy Renner bir kar temizleme kazasında yaralanan yeğenini kurtarıyordu

Nevada şerifinin raporu alındı CNN Yılbaşında neredeyse hayatına mal olan bir kar yağışı kazası geçirdiğinde Jeremy Renner’ın aslında yeğenini kurtarmaya çalıştığını öğrenir. Hawkeye oyuncusu kar temizleme traktörünü patinajdan durdurmaya çalışırken yeğenine otomobilin altına çekilip ezilince çarptı.

Renner müfettişlere, kar küreme makinesi yana doğru kaymaya başladığında yeğeninin kamyonunu kardan çıkarmak için kar motosikletini kullandığını söyledi. Ardından oyuncu makineyi durdurmak için arabadan indi.

Raporda, “Pistenbully’den uzaklaşır uzaklaşmaz, doğruca (yeğenine) gittiğini fark etti” yazıyordu. “Bestenbeamer’ın[yeğenine]vuracağından korktu, bu yüzden Bestenbeamer’ı durdurmaya veya yönünü değiştirmeye karar verdi.”

Kar temizleme kabinine geri dönebilmek için Renner hareket halindeki rayına tırmanmak zorunda kaldı. Rapor, tırmanmaya çalıştığı anda “hemen sol taraftaki raydan aşağı çekildiğini” belirtiyor. Snowcat’teki el freninin çekili olmadığına da dikkat etmek önemlidir.

Raporda, “Pistenbully’nin bazı mekanik sorunları olmasına rağmen, mekanik incelememize dayanarak el freninin Pistenbully’nin ilerlemesini engelleyeceğine inanılıyor” belirtildi. “Renner (yeğeninin) yaralanmasını önlemek için Pistenbully’yi durdurmaya veya döndürmeye çalıştığında, pist tarafından arabanın altına çekildi ve üzerinden geçti.”

Raporda ayrıca arızalı bir fren gösterge lambası nedeniyle “mekanik sorunların bu kazada bir etken olabileceği” belirtildi.

İyi haber, sonunda Renner’ın yeğeninin orada olmasıydı, ancak yardım gelene kadar oyuncuya yardım edebildi. Renner daha sonra uçakla hastaneye kaldırılır; En az iki ameliyat geçirdi ve yoğun bakımda tedavi altına alındı.

Renner şimdi eve döndü ama hala kazadan kurtuluyor. Tüm destekçilerine sevgileri ve destekleri için teşekkür etmek için Twitter’a gitti ve olay sırasında “30’dan fazla” kemiğini kırdığını açıkladı.

Carson Burton, IGN için bağımsız bir haber yazarıdır. Onu Twitter’da @carsonsburton adresinden takip edebilirsiniz.

READ  Yapımcılar Marvel's Moon Knight'ın son sorularını yanıtladı