Eylül 26, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Justin Dirk yeni EP’si “Just in Time” hakkında konuşuyor

Haberler | Özellikleri | Önizlemeler | Olaylarİlk yayın tarihi: 01/12/2022

Justin Durk New Jersey’de doğup büyüyen Florida, şarkıcı-söz yazarıdır. Yeni EP’si, Doğru zaman, 25 Şubat 2022’de vizyona girecek. EP, Century Music Group’tan Art Ward tarafından yapıldı ve iki kez Grammy Ödülü’ne aday gösterildi. Justin Cortellu. Rekor, Nashville’in en iyi stüdyo müzisyenlerinden bazılarının performanslarıyla zenginleştirildi.

Justin, iyi müziğin nadiren planlı bir sürecin sonucu olduğuna inanır, ancak bu bağımsız ve doğal bir şeydir. Hem hikayeye hem de melodiye odaklanıyor; İstediğiniz zaman şarkı söylemenizi sağlayacak egzotik kancalarla bağ kurabileceğiniz şarkılar oluşturun.

New Jersey sahnesi EP hakkında daha fazla bilgi edinmek için ona yaklaştım.

EP’deki şarkılar hükümet döneminde mi yazılmıştı? Son iki yılda canlı şovlara ev sahipliği yapabildiniz mi?

Şarkılar Kovid 19 yaşındayken yazıldı. ile ürün sözleşmesi imzaladım. Yüzyıl Bandı 2019’da, tüm gecikmeler nedeniyle şimdi rekoru yayınlıyoruz. (Gösteriye göre) 2020 ölü bir yıl, ama onu 2021’de öldürdüm ve 2022’de canlı şovlarla daha da güçlüyüm.

New Jersey Sahnesi ile ayda 50- 100 Dolar arası reklam verin, bilgi için buraya tıklayın

Her parça hakkında ne söyleyebilirsiniz?

“Benim Ah Benim” – Bu şarkı, yaşlandıkça günlerin nasıl kısaldığı hakkında. Bazen kalktığımız zaman nereye gitti? Şimdiki zamanda yaşamakla ilgili.

“Şikayet etmenin bir anlamı yok” – Karşılaşacağınız en büyük şikayet benden. Bu benim karakter kusurum. Kronik ağrı çekiyorum ama yine de gülümseyebiliyorum. Bu şarkı kötü zamanlarda bile pozitif olmakla ilgili.

“Deli” – Bu şarkıyı aynı yolda olanlara ilham vermek için yazdım. Müzik endüstrisinde olmak zorunda değil, sadece herhangi bir hayale veya hedefe uyuyor. Görebiliyorsan öyle olabilir. Her şey sana ve ne giydiğine bağlı.

READ  Belize, Turks ve Caicos Adaları'nı 2-0 yendi; CONCACAF Erkekler U17 Elemeleri D Grubu 2.liği

“Zaman” – Ben bu şarkıyı yazarken ablam bir kriz geçirdi. Hayatında önemli bir andı. Geçmişteki birçok sorun onun ilerlemesini engelliyor. Ona zamanın iyi geldiğini ve zamanla her şeyin daha iyi olacağını söyledim. O zamandan bu yana iki yıl geçti ve onun tüm başarıları ve çabalarıyla gurur duyuyorum. Umarım bu şarkı başkalarının bunu fark etmesine yardımcı olur.

Canlı performans sergilemeyi sevdiğiniz yeni EP’nin şarkısı nedir?

“Şikayet etmenin bir anlamı yok” gerçeğini gerçekten seviyorum. Bu çok komik bir şarkı. Ancak, “zaman” kalabalığı sevindirir.

Son olarak, Nashville Studio müzisyenleriyle bir EP oluşturmak nasıldı?

Century Music Group ile çalışmak inanılmaz bir deneyimdi. Nashville’deki en iyi stüdyo müzisyenlerinden bazılarının bu plak üzerinde çalışması gerçek bir onur. Bu müzisyenler turneye çıktı ve Blake Sheldon, Luke Bryan, Alabama gibi sanatçıların hit şarkılarında yer aldı ve liste uzayıp gidiyor.

Justin Dirk yeni EP'si

New Jersey Sahnesi ile ayda 50- 100 Dolar arası reklam verin, bilgi için buraya tıklayın

Justin Dirk hakkında daha fazla bilgi için onu ziyaret edin. Resmi internet sitesi ve onu takip et Facebook, Instagram, Spotify, Ve ağ ışığı.