Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Justin Durk – Tanrı’nın yetenekli müzisyeni, kendinden geçmiş müzik öğeleriyle çiçek açıyor

Justin Durk, Florida, Palm Coast’tan çok yönlü sanatçı, müziğin her seferinde zihninizi nasıl iyileştirdiğini ve benzersiz melodilerle ruhunuzu nasıl heyecanlandırdığını gösteriyor.

Justin türk, Pop-rock ve folk türünde uzman bir müzisyen, bu yeni müzisyenin gücünü müzikle ifade etmek istediği için herkes için farklı bir yol çiziyor. Son zamanlarda yükselen yıldız, 16 Şubat’ta yayınlanması beklenen EP ‘Just In Time’ üzerinde çalışıyor. Bu yeni EP’den bahseden sanatçı, bu yeni EP’nin harika karışık rock müzik parçaları içerdiğini açıkladı. , Ve halk müziği. Yaklaşan EP’de Century Music’ten Art Ward bir müzik yapımcısı olarak ve Nashville’in en popüler müzisyenlerinden bazıları yer alacak. İki kez Grammy Ödülü adayı Justin Cordelio tarafından mezun edildi ve karıştırıldı. EP daha piyasaya çıkmadan heyecanı artırdı. Önceki sürümlerinde olduğu gibi, bu sefer de hayranlar, son EP’sinde sanatçıdan aynı tutarlılığı bekliyor.

Palm Ghost, Florida merkezli sanatçı Justin Dirk, daha geniş bir kitleye bir mesaj iletmeye yardımcı olmak için müzik yaratan bir pop, rock ve folk şarkıcısı ve söz yazarıdır. Müziğin düşünceleri hissetmenin ve ifade etmenin en güzel yolu olduğuna inanıyor. Müzik her zaman kırılan zihnin, kırılan kalbin ve ruhun özgürleşmesinde rol oynar. Müzik kariyerine 14 yaşında başladı. Ondan sonra bir daha arkasına bakmadı. Böyle genç yaşta birçok grup için şarkı yazdı ve öncü olarak sahne aldı.

Justin Durk

Bestecilikteki yeteneği ve söz yazarlığına olan tutkusundan dolayı hatırı sayılır sayıda şarkıyı ardı ardına dinleyicilere ulaştırmıştır. Justin Durk İlk solo şarkısı ‘Right Here Right Now’ı ve birkaç solo daha kaydetti. Spotify’da yayınlanan bazı şarkıları, bestelemedeki çok yönlülüğünü ve çok yönlülüğünü kanıtlıyor. ‘Yeni Umut’, ‘Tehlike’, ‘Yolumda (Seni Özledim)’, ‘Daha Fazla Endişelenme’ ve diğer şarkılar besteleme ve şarkı söylemedeki yeteneğini gösterdi.

READ  Türkler enflasyondan daha yüksek kiralarla 'şok oldu'

Önceki sürümlerinde ortaya koyduğu gibi çeşitliliği, hem hayranları hem de dinleyicileri müziği konusunda heyecanlandırdı. EP ‘Just In Time’ 4 şarkıdan oluşuyor. İlk şarkı ‘My Oh My’. Bu şarkı kesinlikle hafif bir şarkı. Kalbinizi neşeyle doldurabilir. Müziği hayatın özüne sahiptir. İkinci şarkı, ‘Şikayet etmeye gerek yok’, hayatla ilgili ilginç bir temayı bir mesajla desteklemek için akılda kalıcı bir müziğe sahiptir. Üçüncü şarkı, ‘Moda’ aslında çok derinden hissedilen bir şarkının prodüksiyonu. Sanatçının sesi, müziğe ne kadar ilgi duyduğunu gösteriyor. EP’nin son şarkısı ‘Time’ muhtemelen en iyisi olurdu. Sizlerle paylaşmak istediğim güzel bir haber var. O halde EP’nin 16 Şubat’ta yayınlanmasını bekleyin. O zamana kadar diğer şarkılarını dinle Spotify ve onu takip et Facebook, Instagram, Ve ağ ışığı.

İnternet sitesi: https://www.justinturk.com