Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Justin Fields, Steelers'la anlaşmaya varmadan önce takasları engelledi

Justin Fields, Steelers'la anlaşmaya varmadan önce takasları engelledi

NFL

Eski Bears oyun kurucusu Justin Fields, bir sonraki NFL evinin Pittsburgh olmasını istiyor.

Bears, Cumartesi günü sahayı Steelers'a takas etmeden önce, dört NFL takımı, “Steelers'ı istediği” için “burada takas edilmemesini isteyen” 25 yaşındaki oyun kurucu hakkında bilgi aldı. NFL Network'ten Ian Rapoport bildirdi Pazar.

Dört talibin kimliği belirlenemedi.

Justin Fields, Mart 2024'te Bears'tan Steelers'a takas edildi. Getty Images

Fields'ın Chicago'dan hareketi, Pittsburgh'un Russell Wilson ile bir yıllık anlaşma imzalamasının hemen ardından Steelers'ın üçüncü yıl oyun kurucusu Kenny Pickett'i Eagles'a takas etmesinden bir gün sonra geldi (şimdi burada çaylak Jalen Hurts'un yedeği olarak görev yapacak).

Denver'da iki hayal kırıklığı yaratan sezon geçiren Wilson, Cumartesi günü Fields'ı aralarına kattı. X'te yayınlanıyor: “Hadi alalım @justnfields! QB odası olmak üzere [fire emoji]”.

Bears'ın 2021 NFL Draftında 10. genel seçimi olan Fields, Chicago'nun bu yılki draftta 1. sırada yer alması ve USC oyun kurucusu Caleb Williams'ı seçmesinin beklenmesi nedeniyle aylardır ticaret spekülasyonlarının merkezinde yer alıyor.

Bir rapora göre, önceki ilk tur seçimi en az dört takımın ilgisini çekti ancak oraya gitmemeyi tercih etti. Getty Images

Ayılar Cumartesi günü Fields'ı takas ederek elini gösterdi.

“Bana sahip olduğu ve beni kucakladığı için Chicago şehrine yeterince teşekkür edemem.” Alanları yazdım Cumartesi günü bir veda mesajında. “Bana bu tarihi serinin bir parçası olma fırsatını verdiğiniz için tüm Bears organizasyonuna ve sahiplerine teşekkür ederim. Ama en önemlisi birlikte oynadığım tüm kardeşlerime teşekkür ederim. Her gün saldırmamın sebebi hepinizdiniz. Yaptım. Geçtiğimiz üç yıl boyunca inişli çıkışlı süreçte bana kattıklarınız için hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır. Her birinize başarıdan başka bir şey diliyorum. Bir sonraki bölüme hazır olun!

Steelers, 2024'teki snap'lerin yüzde 51'inde oyun kurucunun oynaması halinde dördüncü turda oynayabilecek olan Fields'la 2025 altıncı tur draft hakkını takas etti. ESPN'den Adam Schefter'e göre.

READ  Liderler, teknik direktör Sam Mills'in üçüncü savunma hattını vurdu ve Jeff Zgonina'yı yükseltti
Son iki sezonu Denver'da geçiren Russell Wilson, Mart 2024'te Steelers'la bir yıllık sözleşme imzaladı. Erişim noktası

Pittsburgh'a girerken Steelers koçu Mike Tomlin, Fields'e 35 yaşındaki Wilson'ın başlayacağını söyledi. Sports Illustrated'dan Albert Breer bildirdi Cumartesi.

NFL serbest oyuncu döneminin ilk haftası heyecan verici bir oyun kurucu müzikal sandalye oyunuydu.

Vikingler, Fields ve Wilson'ı Pittsburgh'a taşımanın yanı sıra, eski oyun kurucu Kirk Cousins'in de Falcons'la dört yıllık 180 milyon dolarlık bir sözleşme imzaladığını gördü.

Browns'la play-off'a çıkan Joe Flacco, Colts'a 8,7 milyon dolara varan bir yıllık anlaşmayla katıldı.

Tecrübeli oyuncular Sam Howell ve Mac Jones'u sırasıyla Seahawks ve Jaguars'a takas eden Chiefs ve Patriots'un, Chicago'nun 1 numarayı seçmesinin ardından 2024 NFL Draftında ikinci ve üçüncü sıradan oyun kurucuları seçmesi bekleniyor.

Daha fazla yükle…
https://nypost.com/2024/03/18/sports/justin-fields-blocked-trades-before-landing-with-steelers/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL'sini kopyalayın