Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Juwan Jennings ve Ronnie Bell, Deebo Samuel’in yokluğunda 49ers adına adım atmalı – NBC Sports Bay Area ve California

Juwan Jennings ve Ronnie Bell, Deebo Samuel’in yokluğunda 49ers adına adım atmalı – NBC Sports Bay Area ve California

Geniş alıcı Deebo Samuel, 49ers’ın Minnesota Vikings ile Pazartesi Gecesi Futbolu karşılaşmasında yer almayacak, bu da geri kalan karşılama ekibinin US Bank Stadyumu’nda sahneye çıkması gerektiği anlamına geliyor.

Brandon Aiyuk, 454 yarda boyunca 37 golün 25’ini atarak ve beş maçta iki gol atarak San Francisco hücumunda merkezde yer almaya devam edecek. Dördüncü yılın top alıcısı, 49ers’ın Cleveland Browns’a karşı 19-17’lik mağlubiyetinde gösterdiği güçlü performansın ardından, oyun kurucu Brock Purdy’nin 10 yakalamasından sadece dördünü yakalayarak toparlanmayı deneyecek; bu, geçen sezonun 4. haftasından bu yana en düşük yakalama oranı.

Ancak Samuel’in yokluğunun yarattığı boşluğun daha fazlasının hem Joan Jennings hem de Ray Ray McCloud tarafından doldurulması gerekebilir.

McCloud, altı maç artı üç başlama vuruşunda ligin en yüksek 15 degajını geri getiren takımın geri dönüş uzmanıdır. 49ers’ta geçirdiği iki sezonda Clemson ürünü sadece 30 kez hedef alındı ​​ve 270 yard boyunca 18 resepsiyon kaydetti.

McCloud’un masaya getirebileceği bir unsur, kulübün Browns’a yenilmesinde başarılı bir şekilde gösterdiği gibi, jet süpürmelerinde topu taşımaktır. Son iki yılda McCloud altı kez 101 yarda boyunca topu taşıdı ve bir touchdown yaptı. Karşılayıcının cephaneliğine eklenen bu unsur, Samuel sahadayken görüldüğü gibi savunmaların kafasını karıştırabilir.

Jennings düzenli olarak hücumda yer alıyor, ancak bu sezon beş maçta karşılayan oyuncu yalnızca 12 kez hedef alındı ​​ve 127 yard boyunca yedi yakalama yaptı.

49ers Faithful tarafından “Üçüncü ve Jauan” olarak da bilinen alıcı, 2022’de 416 yarda boyunca 56 hedeften 35’ini ve bir golü yakaladı – ve bu resepsiyonların 23’ü ilk düşüşler içindi. Jennings, bu sezon kulübün hücum oyunlarının yüzde 41’inde sahada yer alırken, 2022’de bu oran yüzde 47’ydi.

READ  LeBron, Bronny'nin USC'deki ilk maçının Lakers maçına göre öncelikli olduğunu söyledi

49ers’ın Pazartesi gecesi hücum planındaki joker kart, altı maçın tamamını oynayan ancak yalnızca 89 hücum snap’i (yüzde 23) ve 48 özel takım snap’i (yüzde 30) için sahada olan çaylak hücum oyuncusu Ronnie Bell olabilir.

Bell, 31 yarda boyunca dört hedefinden üçünü yakaladı ve bir gol attı, ancak kulübün 4. Haftada Arizona Cardinals’ı yenmesinden bu yana hiçbiri yakalayamadı. Michigan ürünü Pazartesi gecesi artan bir rol üstlenecek şekilde ayarlanabilir.

49ers antrenörü Kyle Shanahan’ın, Samuel’in sahadaki yokluğunu telafi etmek için birçok seçeneği var, ancak kulüp, elinde topla ne yapacağını gizleyerek rakip savunmanın kafasını karıştırabilecek bir oyuncunun sahada olmasını özleyecek.

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin