Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Phyllis Adam Hasley’i White Sox’a Takas Ediyor

Phyllis Adam Hasley'i White Sox'a Takas Ediyor

10:45: Velez takası duyurdu.

10:00: White Sox ve Phillies, defans oyuncusu göndermek için anlaşmaya vardı Adam Hasley The Athletic’den Ken Rosenthal’a göre Philadelphia’dan Chicago’ya (twitter bağlantısı). Küçük Lig Sağ El McKinley Mor Karşılığında Velez’e gidiyor, Raporlar MLB.com’dan Todd Zoelecki.

25 yaşındaki Haseley, 2017 draftında sekizinci sıradan seçilmişti ancak henüz Philadelphia Stadyumu’nda yerini sağlamlaştıramadı. Sol vurucu, sağ atıcıya karşı kariyer .272/.331/.398 vurucudur ve saha dışındaki üç pozisyonda da çoğunlukla sağlam savunma puanları almıştır (10 defans puanı kaydedildi, 3,3 mutlak alan puanı, ortalamanın -1 puan üzerinde) . Sox, sağ elini kullananlarla eşleştirmek için güzel bir eldiven ve solak bir raket verecek Eloy JimenezVe Louis RobertVe Adam Engel Ve Andrew Fon.

Haseley’nin majörlerdeki deneyiminin büyük kısmı 2019’da 67 kariyer maçı ve 242 maç kaydettiği zaman geldi. Son iki sezonda sadece 49 maçta forma giydi ve 113 maçta forma giydi ve bilek ve uyluk ağrıları yaşadı. Hasley de kaçtı Kişisel sebeplerden dolayı geçen Nisan ayında tamamen beyzboldan. Sınırlı büyük lig süresinde sadece 21 sayı 4’e gitti ve geçen sezon küçüklerde .233/.313/.325’e ulaştı.

Haseley’nin birkaç yıllık ikinci lig seçenekleri kaldı, bu nedenle Chicago’da açılış günü kadrosunu yapmak için mutlaka bir kilit olması gerekmiyor. Bununla birlikte, Vaughn’un kendisini bir iki haftalığına kapatacak bir kalça yaralanmasına gösterdiği özen ile, dış resim şu anda birkaç gün öncesine göre daha açık olabilir. Haseley’nin sadece bir yıl ve 132 günlük Major League hizmet süresi var, bu yüzden en azından 2026 sezonu boyunca White Sox ile kulüp kontrolü altında – tabii ki o kadar uzun süre kadroda kalacak kadar iyi oynaması şartıyla.

READ  Idrissa Gueye, Paris Saint-Germain'den gökkuşağı formasının yokluğunu açıklamasını istedi

Haseley, Phillies ile oynamaya başlamamış olsa da, en azından yarı zamanlı bir rol için açık bir yol bulmaya çalışıyordu – özellikle de Odubel Herrera Şu anda şüpheli bir eğim yaralanmasından muzdarip onun hazırlanmasını engelle açılış günü için. Haseley sağ elini vurdu Matt Ferling Görünüşe göre merkezi bir saha müfrezesi için biletler verilmiş. Bryce Harper doğru alanda kapalı ve Kyle Schwarber Ve Nick Castellanos Zaman, sol alan ve DH arasında bölünmelidir (belki de birincisi sahada ikincisinden daha fazla zaman görür). Haseley artık işin dışındayken, önceki 1 numaralı genel seçimdi Mickey Monyak Philadelphia stadyum karışımına fazladan oyuncu hareketi dışında, Vierling ile erken zaman ayırmanın favorisi gibi görünüyor.

23 yaşındaki Moore, Little Rock’taki Arkansas Üniversitesi’nden 2019’da Sox’un 14. tur seçimiydi. 6’6″, 225 pound olarak listelenen, 90’lı yıllardan bir tepe ısıtıcısı ve bir kaydırağı olan, güçlü, güçlü bir sağ adam olan Beyzbol Amerika, zaman zaman fazla tedarik edilmiş gibi görünebilir. Moore, profesyonel futbolda rakiplerinin %31.7’sine tezahürat yaptı ve ayrıca %51’lik daha güçlü bir ortalamaya sahip olmakla övünüyor, ancak çok fazla rakibi geçti (%13.4). 2021 sezonunu iki A Sınıfı üye arasında böldü ve 40 2/3 istekada 4.20 ERA’ya ulaştı.