Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

JW Türk || Başsağlığı – eParisExtra.com

Fotoğraf: Gönderildi

Bay. JW Dirk81, 19 Ocak 2022’de Paris’te sonsuz emekliliğe girdi. Fry-Gibbs Cenaze Evi, 22 Ocak 2022 Cumartesi günü saat 10:00’da Woodland Mezarlığı’nda bir cenaze törenine ev sahipliği yapacak. Aile ve arkadaşlar, törenden 30 dakika önce mezarlığa gelecekler.

Bay. Dirk, 4 Mayıs 1940’ta Detroit, Teksas’ta Albert Andrew ve Crazy Elizabeth Cruz Dirk’in oğlu olarak doğdu. 1960 yılında hayatının aşkıyla tanıştı ve 13 Aralık 1960’ta onunla (Lorna Leona Trammel) evlendi. Birlikte üç oğlu Billy, Terry ve Glenn ve bir kızı Angie’yi büyüttüler.

JW, bir şeyleri onarmak için bir iş kurdu. Paris’teki iki hastanede, McCuistion Regional Medical Center ve St. Joseph Hospital and Health Center’da 40 yıldan fazla çalıştı. Olağanüstü bir bakım teknisyeni olarak kariyeri mükemmeldi. Hobileri arasında avcılık (o kadar büyük parayı kapmak) ve Paris’teki en iyi araba ve kamyonlardan bazılarını inşa etmek yer alıyor. Kesinlikle ciddi bir dinleyicidir.

Ailesi, eşi Lorna, çocukları Billy, Terry ve Angie ve üç erkek kardeşi Robert, William ve John tarafından ölümden önce geldi; İki kız kardeş Daisy ve Dorothy.

Paris’ten torunları olan oğlu Glenn Durk tarafından yaşatılmıştır; Broken Bow’dan TJ ve Amber Turk, OK, Cory Turk, Kelsey ve eşi Ashley Turk, Joby Turk, Tia Turk ve nişanlısı John English, Whitney ve kocası Chris Pirtle tüm Paris; Broken Bowie’nin büyük torunları Chloe, Logan ve Macy, Cage Durk, Hunter ve Austin McDonald ve Evian Birdle, Paris’in her yerinde ve bir kız kardeşi Mary Helen Akin, Mabank, Teksas, birçok yeğeni ve yeğeni ve uzun aile üyeleri.

READ  Danilo Türk: Aşılar, Çin-Afrika işbirliğinin bir numaralı önceliği. 1

Aile, Mount Pleasant’taki Odaklı Bakım ve Yönlendirme Bakımevi personeline, ihtiyaç duyduğumuz zamandaki tüm özen ve nezaketleri için özel teşekkürlerini sunar.

Aileden çiçek yerine cenazenin yanına bir düşünce bırakmaları isteniyor ve herkesi devam eden Hükümet salgını konusunda uyanık olmaya çağırıyor.

Başsağlığı çevrimiçi olarak ifade edilebilir www.fry-gibbs.com.