Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Selena Gomez videoda tatilde musluk suyu – İzle – Hollywood Life

Turks & Caicos’ta tatilde ailesiyle birlikte harika vakit geçiren Selena Gomez, bunu yeni bir videoda musluğa gittiğinde kanıtladı.

selena Gomez29 yaşında, Turks ve Caicos’ta arkadaşlarım ve ailemle tatildeyken, Yeni Yılı elimden geldiğince güzel seslendirdim. Şarkıcı, arkadaşıyla birlikte musluğa gittiğinde sıcak havanın tadını çıkardı. Theresa Mingus, Güzel bir yeni videoda, ikisinin teknenin arkasına takılı büyük kırmızı bir teknede dalgaların üzerinde zıpladığını gösteriyor.

Theresa tatillerinden birkaç video ve fotoğraf yayınladı ve Selena’nın kız kardeşine sarıldığı bir fotoğraf çekildi. Fotoğrafta Selena, neon yeşili bir bikiniyle yırtık bir atlet sallıyor. Görünümünü sarı el yazısı beyzbol şapkasıyla tamamladı.

Selena, “Yeni Yılınız Kutlu Olsun millet. Birbirimize sahip çıkalım ve yıla doğru başlamayı unutmayalım! Allah’a emanet olun ve hepinize harika bir tatil diliyorum! Hepinize en iyisini diliyorum.” dedi.

Selena’nın yeni yılda katılacağı tek eğlenceli aktivite tatile gitmek değildir. Aslında sırtında büyük bir gül dövmesi vardı. Selena’nın yeni dövmesi, yeni mürekkebinin bir fotoğrafını yayınlayan ünlü dövme sanatçısı Bang Bang tarafından yapıldı, “Suluboya @selenagomez’de. Her zaman harika olduğun için teşekkür ederim. ”

Selena’nın yeni dövmesi boynunun ucundan başlıyor ve sırtından aşağı siyah mürekkep damlayan büyük pembe bir gül var. Selena’nın bir süre gülün üzerine yaptırdığı bir diğer dövme de Romen rakamlarıyla (LXXVI) yazılmış 76 sayısıydı.

READ  85 milyon Türk'ün gururunu paylaşan ilk Türk aracı Dok: Erdoğan