Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kamal Haasan’ın Mani Ratnam’la ‘Eşkıya Hayatı’

Kamal Haasan’ın Mani Ratnam’la ‘Eşkıya Hayatı’

Kamal Haasan ve ileri görüşlü yönetmen Mani Ratnam, 37 yıllık bir aradan sonra çok beklenen bir film yapmak için güçlerini birleştirdi. Herkes heyecanla işbirliklerini beklerken yapımcılar ‘Thug Life’ ismini ortaya çıkardı.

Filmin teaserında, yırtık pırtık kıyafetler giyen Kamal Haasan, bir grup rakibe karşı büyüleyici bir dövüş sahnesine dahil oluyor.

Aksiyon sahneleri titizlikle yürütülüyor ve filmin başlığı olan “Eşkıya Hayatı”nın ortaya çıkmasıyla sonuçlanıyor. Dinamik gösterilere sıra dışı bir müzik notası uyumlu bir şekilde eşlik ediyor ve distopik bir arka planda geçen filmin genel gerilimine ve gerilimine katkıda bulunuyor.

Trisha Krishnan, Dulquer Salmaan ve Jayam Ravi’nin de aralarında bulunduğu onaylanmış oyuncular önemli roller oynayacak.

Filmin yapımcılığını Kamal Haasan, Mani Ratnam, R. Mahendran, Siva Ananthi, Raaj Kamal International Films ve Madras Talkies’in saygın bayrakları altında.

Udhayanidhi Stalin bu filmi sunuyor. AR Rahman filmin müzik yönetmenidir. Sreekar Prasad filmin kurgusunu üstlenecek, Ravi K Chandran ise görüntü yönetmeni olarak filmin görsel ihtişamını yakalayacak.

Bu yazı en son 6 Kasım 2023 17:39’da düzenlendi

READ  Maluma kasıklarını tutmaya çalışan bir hayranın yanından uzaklaştı