Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Swift, Brittany Mahomes ve Sophie Turner ile New York’ta takılıyor: fotoğraflar

Taylor Swift, Brittany Mahomes ve Sophie Turner ile New York’ta takılıyor: fotoğraflar

Oynar

Taylor Swift ‘1989’ dönemini tüm gücüyle geri getiriyor. Hatta grubu tekrar bir araya getirir.

Görünüşe göre Swift, cumartesi günü New York’ta kız gecesi için kız arkadaşı olduğu söylenen ve Kansas City Chiefs oyuncusu Travis Kelce’ye tezahürat yapmaya ara vermişti.

“Anti-Hero” şarkıcısı, arkadaşları Selena Gomez, Gigi Hadid, Sophie Turner ve Brittany Mahomes ile NoHo bölgesinde takılırken görüldü. Gomez ve Hadid, 2010’ların sonlarında Swift’in başarılı kadınlardan oluşan bir arkadaş grubu olan ekibinin üyeleri olarak tanındı.

Swift ve Chiefs’in oyun kurucusu Patrick Mahomes’in eşi Mahomes, yakın zamanda NFL bağlantıları üzerinden bağlantı kurdu. Chiefs’in 22 Ekim’de Los Angeles Chargers’a karşı oynadığı maçta Swift ve Mahomes yan yana oturup dans ederken görüldü. Chiefs’in ilk yenilgisinin ardından heyecan dolu bir anda ikili bir araya geldi. Tören el sıkışma.

Pop yıldızı ve tecrübeli futbolcu, Chiefs’in 12 Ekim’de Denver Broncos’a karşı oynadığı maçta da bazı oyun içi kutlamalar için bir araya geldi. Swift ve Mahomes, maç boyunca coşkuyla tezahürat yaparak canlı bir ikili oluşturdular.

Mahomes, Kelce’nin maçlarında şarkıcıya katılan tek Swift arkadaşı değil. Turner, yıldız isimler Blake Lively, Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’la birlikte 1 Ekim’de New York’ta Chiefs’in maçına çıktı. “Game of Thrones” oyuncusu, oyun sonunda Grammy ödüllü şarkıcıyla öpüşürken standda görüldü.

Swift’in 2014’teki aynı adlı albümünün yeniden kaydı olan “1989 (Taylor’s Version)”ın piyasaya sürülmesiyle Swift, “sürtüklerin utandırılmasına” bir yanıt olarak 20’li yaşlarının ortalarında kadın arkadaşlıklarına öncelik verme kararını yansıttı. medyada kendisine maruz kaldığı iddia edildi.

READ  HBO'daki The Last of Us dizisi ilk fragmanını yeni fragmanda gösteriyor

“Kadın özgürlüğüne inandığını iddia eden ama bana sürekli olarak Viktorya döneminin sert ahlaki kurallarıyla davranan bir kültür tarafından asla erkeklerle çıkmayacağıma, flört etmeyeceğime, flört etmeyeceğime veya bana karşı silah olarak kullanılabilecek herhangi bir şeye yemin etmeyeceğime yemin ettim. ” Swift mektubunda şunu yazdı. Albüm girişi. “Tam bir iyimser olarak, davranışımı değiştirirsem bunu düzeltebileceğimi varsaydım. Çıkmayı bırakacağıma yemin ettim ve yalnızca kendime, müziğime, gelişimime ve kadın arkadaşlıklarıma odaklanmaya karar verdim.

“1989 (Taylor versiyonu)”: Taylor Swift’in albümü Spotify’ın 2023 müzik akışı rekorunu kırıyor

‘New York’a hoş geldiniz’: Taylor Swift, Sophie Turner ve Blake Lively ile Travis Kelce’ye tezahürat yapıyor

Katkıda bulunan: Naledi O’Shea, Victoria Hernandez ve Kimmy Robinson, USA TODAY