Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Karma ailemize teşekkür ederiz”

"Karma ailemize teşekkür ederiz"

Demi Moore, 19 Mart’ta Bruce Willis’in 67. doğum gününü kutladı. (Resim: Getty Images aracılığıyla Jim Smeal / Ron Galella Koleksiyonu)

Ayrılalı 20 yıldan fazla oldu ama Demi Moore Ve bruce willis Hala “aile”.

Cumartesi günü ve uygunsuz öneri 59 yaşındaki oyuncu, 19 Mart’ta 67 yaşına giren eski sevgilisini anmak için Instagram’a gitti. zor Ölüm 1987 yılında bir yıldızdı. Üç kız – Romer, Scout ve Talula – 1998’de ayrılmadan önce onunla. Çift, 2000 yılında boşanmalarını sonuçlandırdı.

Moore’un gönderisi, Willis’in mutfakta kameraya gülümseyen nispeten yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafını içeriyordu. Altyazı, “Doğum günün kutlu olsun Bruce! Karma ailemize minnettarız.”

Moore’un gönderisi, Willis’in şu anki eşinin yorumlarında kalp emojisine yol açtı, Emma Hemming Willis43. Çar Pulp Fiction 2009’dan bu yana, eski model Willis’e saygı duruşunda bulundu ve “Onu sadece sevmiyorum, onu gerçekten çok seviyorum.” Ayrıca iki genç kızı Mabel ve Evelyn’in yanı sıra büyük oğulları Rumer, Scout ve Tallulah ile doğum günü kutlamalarını da belgeledi.

Willis-Moore Devam Eden Bağlantı Dahil kızlarıyla Salgının ilk günlerinde ve Anneler Günü Kutlaması 2020 bir aile olarak birlikte. Moore Heming ayrıca Willis’i onurlandırdı. Instagram paylaşımı geçen Mart.

Moore, Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak için şunları yazdı: “Çocuklarımız kardeş ama yine de birbirimizle olan aile ilişkimizin adı yok.” “Biz birleşmiş anneleriz, hayattaki bu çılgın maceraya bağlı kız kardeşleriz. Emma kendini ailesine adamış güzel bir anne ve çok harika bir kadın…”

Moore, geçenlerde “Çocuklarımız kardeş ve birbirimizle olan aile bağımızın bir adı yok” dedi. Instagram’da yazdı ilişkilerinden. “Biz birleşmiş anneleriz, hayattaki bu çılgın maceraya bağlı kız kardeşleriz. Emma kendini ailesine adamış güzel bir anne ve çok harika bir kadın…”

READ  Robert Pattinson, Batman'i oynamak için şekil almak için "su yudumlarını saydığını" açıkladı.

Bu yılki Super Bowl’daki duyurusuna bakılırsa Moore, üçüncü kocası Ashton Kutcher ile ya da en azından şu anki karısı Mila Kunis ile de iyi ilişkiler içinde görünüyor. Kunis ve Moore ortak romantizmiyle alay etti AT&T’nin “A Lot in Common” reklamında.