Mart 25, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘West Side Story’ yıldızı Rachel Ziegler, Oscar’lara davet edilmediğini söyledi – The Hollywood Reporter

'West Side Story' yıldızı Rachel Ziegler, Oscar'lara davet edilmediğini söyledi - The Hollywood Reporter

Batı Yakası hikayesi Yıldız Rachel Ziegler Bu ayın sonlarında Oscar’lara davetiye almama konusunda sosyal medyada bir yorum yaptı.

Pazar günü, oyuncu 20 yaşında yayımlamak Kişisel Instagram hesabında, “İyi bir çeyrek geçirdiniz” başlığıyla birlikte bir dizi fotoğraf. Yorumlar bölümünde bir kullanıcı, “Oscar gecesinde ne giyeceğini görmek için sabırsızlanıyorum” yazdı. Ziegler, o kişiye doğrudan yanıt vererek, “Buna eşofman ve pazenle davet edilmedim dostum.”

94. Akademi Ödülleri, 27 Mart’ta Regina Hall, Amy Schumer ve Wanda Sykes’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Her aday ve başvuru sahibine bir çift bilet verilir. Akademi genellikle katılmak isteyen VIP’ler için ek bilet bulamasa da, diğer biletler her stüdyoya verilen tahsisattan gelir.

Ziegler, bilet almaya çalıştığını ve projeyle ne kadar gurur duyduğunu paylaştığını belirterek açıkladı. “Hep düşündüm, her şeyi denedim ama olmuyor :”) Kanepemin Batı Yakası hikayesinin kökünü kazıyacağım ve 3 yıl önce yorulmadan yaptığımız işle gurur duyacağım. . “

Steven Spielberg Batı Yakası hikayesi Aşağıdakileri içeren bir kategoride en iyi fotoğraf için yarışın köpek gücü Ve kuda. Film, Ariana Debus için En İyi Yönetmen ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu da dahil olmak üzere altı aday daha aldı. Ziggler bir Akademi Ödülü’ne aday gösterilmese de, Maria rolüyle Altın Küre kazandı.

Şu anda Mark Webb’i çeken Zegler Karbeyaz Disney için Londra’da – dağıtılan aynı stüdyo Batı Yakası hikayesi “Umarım son dakikada bir mucize olur ve filmimizi şahsen kutlayabilirim ama hey, sanırım bazen böyle oluyor.”

Şaşkınlıklarını ifade eden birçok yoruma atıfta bulunan Ziegler, konuya şöyle devam etti: “Tüm şok ve öfke için teşekkür ederim – ben de hayal kırıklığına uğradım. Ama sorun değil. Filmimizle çok gurur duyuyorum.”

READ  Ünlü Minecraft YouTuber'ı Technoblade 23 yaşında kanserden öldü - son videoyu paylaşıyor

Hollywood Muhabiri Ziegler, Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi ve Disney’in bir temsilcisine ulaştı.

Aşağıda bir Twitter kullanıcısı, Zegler’in Oscar’a davet edilmediği iddiasına yanıt olarak Instagram yorumunun ekran görüntüsünü aldı.

Pazar öğleden sonra Ziegler, hayranlarına destekleri için teşekkür etmek ve film prodüksiyonlarına ve ödül gösterilerine “çok çalışmanın” gittiğini anladığını açıklamak için Twitter’a gitti.

Şöyle yazdı: “Aman Tanrım çocuklar!! Tüm desteğiniz için minnettarım, gerçekten minnettarım. Eşi benzeri görülmemiş zamanlarda yaşıyoruz ve filmin büyüsünü gerçekleştirmek için sahne arkasında çok fazla çalışma yapılıyor. Bu film için geçerli prodüksiyonlar (çektiğim için çok şanslı olduğum gibi. Şu anda Londra’da)…”

Takip eden bir tweet’te Ziegler cümlesini sonlandırdı: “…ve ödüller aynı şekilde görünüyor. Hepimiz sürece saygı duyalım ve x R telefonumu çıkaracağım.”

Günün birinde Gösteriye katılın ve sevgilimle Yaratıcı Gloria Calderon-Kellet yanıt olarak tweet attı:

2:53: Ziegler’in tweetlerini takip ederek güncelleyin.

16:10: Gloria Calderon-Kellett’in tweet’i ile güncelleyin.