Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Karnataka’da sadece BJP modeli çalışabilir: Türk genç Annamalai

Karnataka’da sadece BJP modeli çalışabilir: Türk genç Annamalai

Samarajanagar: BJP’nin eyalet seçimlerinden sorumlu eş başkanı Kannamalai şunları söyledi: Yalnızca BJP’nin çalışma yeteneği var, Kongre’de bu nitelik yok. Cuma günü Samarajanagar bölgesindeki Hanur’da düzenlenen bölge düzeyindeki OBC konferansının açılışını yaparken, BJP’nin halk için çalışma gücüne sahip olduğunu söyledi.

“Kongre bir aile partisidir, biz halkın partisiyiz. Bizimle onlar arasındaki fark bu’ dedi. Karnataka Kongre partisi yalnızca Gandhi ailesine hizmet etmek için vardır ve liderleri yalnızca Gandhi ailesinin işini yapmak için vardır. Annamalai, her zaman Gandhi ailesini nasıl memnun edeceğini düşündüğü için Kongre’ye saldırdı.

Kongre iktidara geldiğinde asılsız vaatlerde bulunduğunu söylüyorlar. Annamalai, 70 yılda 60 yıl iktidarda kaldıktan sonra ne yaptıklarını söylemedikleri için BJP’yi eleştirmek için her yere otobüs ve araba ile gitmelerini eleştirdi.

“Kimse çekince konusuna değinmedi ama BJP hükümeti geldikten sonra çekince değişti. Biz iç çekince koyduk ve iktidar partileri halk oylaması talep etti. Ancak bunların geliştirilmesi gerekli değil, ancak Başbakan Basavarajapommai halkın lehine çekince getirdi’ dedi.Annamalai sadece bir fragman, değiştirilecek çok şey var. Annamalai, “Bütün işi yaptık demiyorum, çok iş var, ikili makine kuralının hızını gördünüz” diyerek seçmenlere 150 sandalye vermeleri çağrısında bulundu. Geliştirme kapınızın önünde, bu sefer Samarajanagar’daki dört seçim bölgesinin tamamında BJP bayrağını dalgalandırın.

Annamalai ayrıca Hanur seçim bölgesinde Tamilce konuşan çok sayıda kişi olduğu için Tamil dilinde bir konuşma yaptı. Kalkınmanın sadece Bengaluru’da olmaması gerektiğini, Samarajanagar ve Bidar’da da olması gerektiğini, bu nedenle BJP’nin bu sefer devlete gelmesi gerektiğini söyledi. BJP bilet adayları Janashraya Venkatesh, Nishant, Tatesh ve Dr Pritam Nagappa da etkinlikte hazır bulundu.