Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Karnaval, Grand Durk’a 850 seferin yeniden başladığını gösteriyor, Tauck tekrar kadeh kaldırıyor

Karnaval Grand Durk’a geri döndü

Carnival Freedom Çarşamba günü Grand Durk’a çağrıldı ve Carnival kruvaziyer hattı hizmetinin yeniden başlamasından bu yana ilk kez limana döndü.

Altı günlük Doğu Karayipler gemisi, 12 Aralık’ta Port Miami’den ayrıldı ve güzergah, Half Moon Kay ve Amber Cove’u içeriyordu.

Karnaval Başkanı Christine Duffy, Turks ve Caicos Adaları hükümetine ve Grand Durk Grounds’taki tüm ortaklara geri dönüşteki sıkı çalışmaları için teşekkür etti.

Yıl sonuna kadar, Karnaval 19 gemi işletecek. Karnavalın 22 ABD donanmasının tamamı Mart 2022’ye kadar yolcu taşıyacak ve yalnızca Avustralya gemileri hala bekliyor olacak.

Doc’un Antarktika gezisinde bu haftaki yolcular 850. seyahat dönüm noktasına kadar yaşadılar

Doc’un Antarktika gezisinde bu haftaki yolcular 850. seyahat dönüm noktasına kadar yaşadılar

Tauck, yeniden başladığından beri 850. yolculuğuna kadeh kaldırıyor.

Champagne Toast, bu hafta Doc’un Antarktika yolculuğunda bir dönüm noktasını kutlayan gezginleri şaşırttı: mürettebatı, şirketin geçen Ocak ayında yeniden açılmasından bu yana 850. seferini temsil ediyor.

Atıştırmalık, Duck’ın Buenos Aires’teki gezi öncesi otelinde gerçekleşti ve 13 günlük gezi önümüzdeki hafta Arjantin, Ushuaia’da sona eriyor.

Tauck CEO’su Dan Maher, “Yalnızca 850. ayrılışımızı değil, aynı zamanda dünyanın beş kıtasında 36 ülkede 96 farklı seferin başarıyla tamamlanmasını da kutluyoruz” dedi. Bir yıl önce Kovit nedeniyle tur ve gezilerimizin %100’ünün hala askıya alındığını ve bu yıl Ocak ve Şubat ayına kadar tek bir tura kaldığımızı unutmak kolay. Seyahat Planı, “Harikalar Diyarı: Kışın Yellowstone” Gezimiz.

Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve Afrika’daki Ren, Tuna, Seine, Rh,ne, Tauro ve Nil nehirleri ve Yunanistan ve İzlanda’daki küçük yolcu gemileri dahil olmak üzere kara projeleri, şirketin küresel portföyünü yeniden başlattı. Akdeniz, Dalmaçya kıyıları, Galapagos Adaları ve Antarktika.

READ  Hart, College World Series deneyimini Hot Dogs'a getiriyor | Haberler, Spor, İşler

Maher, 2021 misafir memnuniyet puanlarının şirketin 2019 sonuçlarıyla eşit olduğunu kaydetti.

Ve birçok alanda – Avrupa seferlerimiz ve nehir seferlerimiz, küçük gemilerimiz ve egzotik destinasyonlara yaptığımız yolculuklar dahil – 2021 puanlarımız 2019’u gerçekten aştı ”dedi.

Güçlü bir 2021 temelinin ardından Tauck, 2022’de 2019 iş seviyelerine ulaşma potansiyelini görüyor. Şirket, rezervasyon satış merkezini işe alarak çalışanları 2019 pozisyonuna yaklaştırıyor.