Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Karnaval ve Miami Şehri Ödülü Grand Turk Yeni İtfaiye Aracı – Magnetic Media

Karnaval ve Miami Şehri Ödülü Grand Turk Yeni İtfaiye Aracı – Magnetic Media

kaydeden Dana Malcolm

Personel yazarı

#TurksandCaicos, 10 Mayıs 2023 – Carnival Cruises ve Miami Şehri İtfaiye Departmanı tarafından yenilenmiş bir itfaiye aracı, 20 Nisan’da hükümet bakanları ve kruvaziyer şirketi temsilcilerinin huzurunda Turks ve Caicos Adaları’na teslim edildi.

“Bu tır hem somut hem de sembolik birçok şeyi temsil ediyor. Birincisi, Grand Turk sakinlerine ve ziyaretçilerine hizmet edecek. Bu temel kamu hizmetine ek olarak, bölge sakinlerinin kendilerini daha güvende hissetmelerine ve daha derin bir topluluk duygusu geliştirmelerine yardımcı olacağını umuyoruz.” Bu, Carnival ve Grand Turk Island arasındaki uzun süredir devam eden ortaklığı devam ettirecek.

Benton, kamyonun bağışlanmasının, başka bir Karnaval temsilcisi olan hükümet ve destinasyon işlerinden sorumlu üst düzey temsilci Mary McKenzie’nin yangına olan ihtiyacı belirlemesinin ardından bir yılı aşkın çalışmanın sonucu olduğunu söyledi. Adadaki ekipman ve İçişleri Bakanı Otis Morris, Vision ile yakın işbirliği içinde çalıştı.

Benton, “Bakan Morris, Grand Turk sakinleri için özel bir kamyona olan ihtiyacı vurguladı” dedi. Her iki kadın da, McKenzie’yi adaların davasını savunmaya davet etme planının arkasındaki itici gücün Morris olduğunu kaydetti. Programda konuşan Morris duygusaldı.

“Siyasete girmeye karar verdiğimde çok [important] Grand Turk halkı için kişisel sivil hayatımda yaptığımdan daha fazlasını yapabildim – bu benim ve Grand Turk için gerçekleşen bir rüya” dedi.

Miami Belediyesi, kamyonu tamir etmedeki hızlı ve sarsılmaz yardımından ötürü övüldü ve aracı bir saat sonra nakliye iskelesine sürmeden önce güzel çıkartmaları ve TCI logolarını çalıştırdı. TCI.

Tam donanımlı araç, itfaiye araçları için her zamanki gibi parlak kırmızıydı, ancak ülke bayrağının ön tarafında “Türkiye ve Caicos” yazan bir çıkartma vardı.

Grand Turk Cruise Center’da durması planlanıyor.

READ  Turks ve Caicos Adaları'na kesintisiz uçmanın yeni bir yolu

Turizm Bakanı Josephine Connolly’nin de katıldığı etkinliğe; Arlington Musgrove, Göç Bakanı; Sağlık Bakanı Shaun Malcolm; ve Anya Williams, Vali Vekili. Karnavalı temsilen Mardi Gras Kaptanı Alessandro Lemmi; Benton; McKenzie ve ark.