Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kate Middleton, Buckingham Sarayı’nda 140 sterlinlik peridot küpeler takıyor

Kate Middleton, Buckingham Sarayı'nda 140 sterlinlik peridot küpeler takıyor

Kate Middleton, Buckingham Sarayı’ndaki bir bahçe partisinde kullanıcıyı ‘sakin ve dengeli’ tuttuğu söylenen akuamarin değerli taşlarla kaplı 140 sterlinlik yeni küpeler taktı.

  • 40 yaşındaki Kate Middleton, Buckingham Sarayı’ndaki bir bahçe partisinde Kraliçe adına durdu.
  • Cambridge Düşesi, etkinlikte 140 sterlinlik bir peridot küpe taktı.
  • Büyüleyici bir açıklamayla saçlarını tarayarak takılarını sergiledi
  • Rhinestones, nane yeşili elbisesi ve pompaları ile koordineli

Cambridge Düşesi, dün Buckingham Sarayı’nda bir Royal Garden Party’ye ev sahipliği yapmak için yeni bir çift zarif akuamarin damla küpe taktı.

40 yaşındaki Kate Middleton, öğleden sonra bir etkinlikte Kraliçe’nin yanında 39 yaşındaki kocası Prens William’ın yanında durdu.

Güzel takı seçimleriyle tanınan Kate, görünüşü sırasında Londra merkezli Carousel Jewels markasına ait 140 sterlinlik bir küpe takmayı tercih etti.

Kraliçe saçlarının bir kısmını düzleştirdi ve büyük çiçekli deniz kabuğu içeren bir şapkanın altına tutturdu ve yeni mücevherlerini sergilemesine izin verdi.

Kate Middleton dün Buckingham Sarayı'ndaki bir bahçe partisinde 140 sterlinlik akuamarin sallantılı küpe takarken görüntülendi (resimde)

Kate Middleton dün Buckingham Sarayı’ndaki bir bahçe partisinde 140 sterlinlik akuamarin sallantılı küpe takarken görüntülendi (resimde)

Şu anda internette satılan küpeleri internette akuamarin ve inci damla küpeler olarak tanımlanıyor.

Som gümüşten yapılmış ve 22 ayar altınla kaplanmış el yapımı tasarımın günlük kullanım için yeterince hafif olduğu söyleniyor.

Tasarımları Netflix dizisi Bridgerton’daki karakterlerde görülen mücevher markası Carousel Jewels’a göre, küpelerin ana akuamarin kilit taşı. Mart mücevher.

Şirket, taşınDenizcileri koruduğuna ve güvenli bir yolculuk sağladığına inanılıyor.’

“Akuamarin sakin mavi veya mavimsi-yeşil renginin havayı serinleterek, kullanıcının sakin ve düz kalmasını sağladığı söyleniyor” diye ekliyor.

Taşların mavi-yeşil rengi Kate’in kıyafetinin geri kalanıyla mükemmel bir uyum içinde.

40 yaşındaki Düşes, bahçe partisine 39 yaşındaki kocası Prens William ile birlikte ev sahipliği yaptı ve çift, Kraliçe için ayağa kalktı.

40 yaşındaki Düşes, bahçe partisine 39 yaşındaki kocası Prens William ile birlikte ev sahipliği yaptı ve çift, Kraliçe için ayağa kalktı.

Kate'in klasik kıyafeti, tamamen yeşil bir renk paletine sahipti, akuamarin mavisi ve yeşil küpeleri özel yapım elbisesiyle ve sevimli pompalarıyla uyumluydu.

Kate’in klasik kıyafeti, tamamen yeşil bir renk paletine sahipti, akuamarin mavisi ve yeşil küpeleri özel yapım elbisesiyle ve sevimli pompalarıyla uyumluydu.

Bu, terzisi tarafından yapılan, kabarık kollu ve yüksek yakalı özel bir nane yeşili elbiseyi içeriyordu. Yeşil bir topuk pompası ve küçük bir çanta ile eşleştirdi.

Asimetrik bir çerçeveye ve bir yanda dev gül detayına sahip dramatik bir ihtişamla görünümünü tamamladı. Bazen kendini yağmurdan korumak için krem ​​rengi bir şemsiye tutarken de görüldü.

O günkü makyajı, pembe dudaklı koyu renk eyelinerinin yanı sıra doğal bir altlık ile dikkat çekiyordu.

Takılarının geri kalanını minimumda tutarak, yalnızca safir ve pırlanta bir nişan yüzüğü ve bir Gal altın alyans takarak, sallanan küpelerinin merkezde olmasına izin verdi.

Etkinlik sırasında Kate, Holokost’tan kurtulan, daha önce iki kez tanıştığı 92 yaşındaki Manfred Goldberg başta olmak üzere, en son geçen yıl Holokost’u Anma Günü’nü kutlamak için görüntülü arama yoluyla birkaç konukla konuşurken görüldü.

READ  Jane Fonda, Hodgkin dışı lenfoma olduğunu söylüyor