Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kate Middleton, kanser teşhisinden bu yana yeni projeyle ilgili ilk büyük güncellemeyi yayınladı

Kate Middleton, kanser teşhisinden bu yana yeni projeyle ilgili ilk büyük güncellemeyi yayınladı

Kate Middleton, kalbine yakın bir projeyle ilgili bir güncellemeyi paylaşmak için Prens William ile birlikte sosyal medyaya geri döndü.

42 yaşındaki Galler Prensesi, Mart ayında kanser teşhisini tüm dünyaya açıkladıktan sonra perde arkasında kemoterapi görmeye başladı.

Akıl Sağlığı Farkındalık Haftası şerefine Middleton ve William, Middleton’un kapalı kapılar ardında yaptığı çalışmaları vurgulayan bir video paylaşarak genç çiftçilerin karşılaşabilecekleri psikolojik zorluklara dikkat çekti.

Çifte yakın olan Amaya Arrieta, geçtiğimiz günlerde Kate Middleton (resimdeki) ve Prens William’ın “cehennemden geçtiğini” söyledi. BBC Stüdyoları
Galler Prensesi, 22 Mart’ta önceden kaydedilmiş bir videoda kanser teşhisini açıkladı. Erişim noktası

Prens ve prenses, “Bu #ZihinSağlığıFarkındalıkHaftası’nda We Are Farming Minds’tan ilham verici Sam Stables’ı ve harika Çiftçi İradesini çok özel bir filmde bir araya getirdik” diye yazdı. X’te Ve instagram.

“Hereford’daki Sam’in Çiftliği’nde birlikte bir gün geçirdiler, çiftçi topluluğunun akıl sağlığı hakkında konuştular ve destek buldular ve Cornwall Dükalığı’nın akıl sağlığı stratejisini buldular.”

Üç çocuk annesi videoda yer almasa da o ve William videonun yapımına yardımcı oldu.

Tarım projesiyle ilgili çalışmaların, rahatsızlığı teşhis edilmeden başladığına inanılıyor.

Hayranlar, mevcut koşullar göz önüne alındığında, çalışmaları ve projeye olan sarsılmaz bağlılığı için prensese teşekkür etmek üzere yorumlar bölümüne akın etti.

Akıl Sağlığı Farkındalık Haftası şerefine Middleton ve William genç çiftçilerin karşılaşabileceği psikolojik zorluklara dikkat çekiyor. @kensingtonroyal/X

Bir kişi, “Prenses Kate’in kanser tedavisi görürken elinden geldiğince perde arkasında çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ne kadın 👏❤️” diye yazdı.

Bir başkası şu yorumu yaptı: “Prens William ve Prenses Kate her zaman ön saflarda başkalarına yardım ediyorlar”, üçüncüsü ise şunu ekledi: “İnanılmaz bir girişim!” İlginiz ve anlayışınız için Prenses Catherine’e teşekkür ederiz.

Gönderi, Middleton’un 22 Mart’ta sağlık sorunlarını dünyaya açıkladığı önceden kaydedilmiş bir videoyu paylaşmasından iki ay sonra geldi.

Prenses, Ocak ayında planlı bir karın ameliyatı sırasında doktorların kanser olduğunu keşfettiğini söyledi ve şu anda “koruyucu kemoterapi kürüne” girmenin ilk aşamalarında olduğunu kaydetti.

READ  Siyahi Aktörler 'Romeo ve Juliet'in Kötüye Kullanılmasından Üzülüyor
42 yaşındaki Middleton projenin videosunda yer almasa da o ve William projenin yapımına yardımcı oldu. Getty Images

Post, Middleton ve William’ın haberi en küçük oğulları Prens Louis’e verdiklerinde sağlık sorunlarını “hafiflettiklerini”, ancak Prens George ve Prenses Charlotte ile “zor” bir konuşma yaptıklarını ortaya çıkardı.

Prenses tedavi görürken, ebeveynleri Michael (74) ve Carole Middleton (69), bu belirsiz dönemde torunlarına destek olmak için devreye giriyor.