Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kate Middleton’un kanser teşhisi sonrasında işe dönüşüyle ​​ilgili güncelleme

Kate Middleton’un kanser teşhisi sonrasında işe dönüşüyle ​​ilgili güncelleme

Saray, Kate Middleton’un kanser teşhisi sonrasında işe dönüşüyle ​​ilgili yeni bir güncelleme paylaştı

Kate Middleton Kendi gündeminde kalıyor.

Galler Prensesi’nin kendisine belirsiz bir kanser türü teşhisi konulduğunu duyurmasından yaklaşık iki ay sonra Kensington Sarayı sözcüsü, Kate’in kamu görevlerine dönme potansiyeline ilişkin bir güncelleme paylaştı.

Temsilci 21 Mayıs tarihli açıklamasında “Prensesin işe dönmesi beklenmiyor” dedi. BBC“Sağlık ekibi tarafından temize çıkana kadar.”

Bununla birlikte Kate’in, 2021’de kurduğu ve çocukların ilk yıllarının dönüştürücü etkisi konusunda farkındalığı ve eylemi artırmayı amaçlayan Kraliyet Vakfı Erken Çocukluk Merkezi de dahil olmak üzere, kalbine yakın olan davalarla hâlâ özel bir gözü var. Birleşik Krallık’taki yayın kuruluşunun bir sözcüsünün belirttiği gibi, “erken çocukluk, genel çalışmalarının merkezinde yer almaya devam edecek.”

Kate ve çocukları Prens George,10, Prenses Charlotte9 ve Prens Louis6- Kocasıyla paylaştığı kişiler Prens WilliamMart ayında kanser teşhisini açıklamasından bu yana ilgi odağı olmaktan uzak kaldı. O dönemde 42 yaşındaki adam, önleyici kemoterapinin erken aşamalarında olduğunu ve Ocak ayında geçirdiği karın ameliyatından sonra yapılan testlerde kanser bulunması üzerine doktorlarının tavsiyesi üzerine kemoterapiye başladığını söyledi.

READ  Coachella Festivali 2022 - CANLI: Billie Eilish manşetleri kaparken ikinci günden tüm güncellemeler