Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kate Middleton, taç giyme töreninde zarif kırmızı bir takım elbise giydi.

Galler Prensesi Catherine, bu akşamki Taç Giyme Töreni Galası için cüretkar bir görünüm getirdi.

Kraliyet ailesinin geri kalanına Windsor Kalesi’ndeki özel bir konserde katıldı ve burada ön sırada oturdu ve zarif stili için canlı bir yetenek sergiledi. Prenses, daha önce geçtiğimiz Ocak ayında Shaping Us kampanya lansman etkinliğinde giydiği koyu kırmızı Alexander McQueen takımının içinde güzel görünüyordu. Batan, asimetrik bir yapıdan oluşur. sarma ceketi; ve eşleştirme Geniş pantolon.

Kıyafeti, farklı boyutlarda birçok pembe kolye içeren Van Cleef & Arpels’ten gümüş bir kolye ile giydi. Göz alıcı akşam görünümü, pembe bir allık ve ince bir dumanlı göz içeriyordu.

Prenses Kate, Prenses Eugenie, Prenses Charlotte ve Prens George taç giyme töreninde.

Leon Neil//Getty Resimleri
İngiltere'den Galler Prensi William ve Britanya'dan Galler Prensesi Catherine, 30 Ocak 2023'te Londra'nın merkezindeki BAFTA'da Kraliyet Erken Çocukluk Vakfı Merkezi'nin ev sahipliğinde düzenlenen kampanyanın lansman öncesi etkinliğine katıldılar. erken çocukluk fotoğraflarının benzersiz önemi konusunda farkındalık yaratma kampanyası Eddie Mulholland Poole FP Görüntü Eddie Mulhollandpoolafb aracılığıyla Getty Images

Prens William ve Prenses Kate, geçtiğimiz Ocak ayında Shaping Us etkinliğinde.

Eddie Mulholland//Getty Resimleri

Galli ailenin geri kalanı beyaz takımlar ve donanma kıyafetleri içinde koordine edildi ve tüm aile (katılmayan Prens Louis hariç) Birleşik Krallık bayrağının renklerini giydi. Prens William ve Prens George, geleneksel lacivert takım elbise ve uyumlu beyaz gömlekler giydiler – William onları mavi ve siyah ekose bir kravatla eşleştirirken, George lacivert puantiyeli bir kravat taktı.

İngiltere'den Catherine, Galler Prensesi, İngiltere'den Galler Prensesi Charlotte, İngiltere'den Galler Prensi George, İngiltere'den Prens William, Galler Prensi, İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, İngiltere Kraliçesi Camilla ve İngiltere Kralı III. 7 Mayıs 2023'te Windsor, Batı Londra'da Taç Giyme Töreni'nden önce Windsor Kalesi'nin Doğu Terası, dünyanın 100'den fazla ülkesinde de izlenecek harika bir konsere ilk kez ev sahipliği yapacak.  Dünya etkinliğe Birleşik Krallık'ın her yerinden 20.000 kişi katılacak Fotoğraf: Chris Jackson Poole Fotoğraf: Chris JacksonPollafb, Getty Images aracılığıyla

Chris Jackson//Getty Resimleri

Bu arada Charlotte, fırfır detaylı, çift yakalı ortasında siyah fiyonklu kirli beyaz bir elbiseyle muhteşem görünüyordu.

Bugün erken saatlerde, Galler Prensi ve Prensesi, taç giyme haftasonunun ikinci günü için Birleşik Krallık’ta düzenlenen ülke çapındaki birkaç toplantıdan biri olan Coronation Grand Lunch’a katılarak parti müdavimlerini şaşırttı. Kate, basit beyaz bir üst üzerine kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat kat açılmış açık mavi Reiss keten blazer ve siyah pantolonla rahat ve şık görünüyordu. Görünümünü bir çift tertemiz beyaz Veja spor ayakkabı ile tamamladı ve aksesuarları arasında inci damla küpeler ve safir ve pırlanta nişan yüzüğü vardı.

READ  Şirket, Kanye West'in Skechers ofisinden bir eskort olduğunu söylüyor

Konuklar ve hayranlarla sohbet ederken ve fotoğraf çekerken görülüyor.

WINDSOR, İNGİLTERE, 07 MAYIS Galler Prensesi Catherine, bu akşam Kral III. 7 Mayıs  2023, Windsor, İngiltere'de III. Charles ve eşi Camilla, dün Westminster Abbey'de Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı'nın ve diğer İngiliz Milletler Topluluğu krallıklarının Kralı ve Kraliçesi olarak taç giydi. Charles, ölümünün ardından 8 Eylül 2022'de tahta çıktı. annesi II. Elizabeth'in fotoğrafı, Fotoğraf: Andrew Matthews, wpa poolgetty Images

WPA havuzu//Getty Resimleri

Prenses, dün Westminster Abbey’de gerçekleşen Kral III. Charles’ın taç giyme töreni sırasında da muhteşem görünüyordu. Bu vesileyle, mavi resmi bir elbisenin altına fildişi ipek bir Alexander McQueen elbisesi giydi. Aksesuarları arasında kraliyet mavisi aquazzura ayakkabıları, daha önce Kraliçe II. Elizabeth ve Prenses Diana’ya ait mücevherler ve gümüş külçeler, kristaller ve gümüş iplikten 3D yaprak işlemeli bir Jess Colette ve Alexander McQueen başlığı vardı.

LONDRA, İNGİLTERE, 06 MAYIS, Galler Prensesi Catherine ve Galler Prensi William, Kral III. Charles ve Kraliçe Camilla'nın 6 Mayıs 2023'te Londra, İngiltere'de taç giyme törenlerinin ardından Buckingham Sarayı'nın balkonunda III. Camilla, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı'nın ve diğer Commonwealth krallıklarının Kralı ve Kraliçesi olarak taçlandırıldı Bugün Westminster Abbey'de geçen Charles, annesi II. Elizabeth'in ölümünün ardından 8 Eylül 2022'de tahta çıktı.  Samir Hussein'in fotoğrafı

Baraka / Samir Hüseyin//Getty Resimleri

Quinci LeGardye tarafından kafa vuruşu

Quincy Legardi, Los Angeles’ta yaşayan ve kültür, politika ve akıl sağlığını siyah feminist bir mercekle ele alan serbest yazar. Mesaj atmadığı veya Twitter’a bakmadığı zamanlarda muhtemelen K’nin son dizisini izliyor veya arabasında konser veriyordur.