Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Maxim Chmerkovsky, Kiev’de mahsur kaldığını söyledi

Maxim Chmerkovsky, Kiev'de mahsur kaldığını söyledi
  • “Yıldızlarla Dans Etmek”in eski profesyoneli Maksim Chmerkovskiy, Ukrayna’dan Instagram güncellemeleri yayınladı.
  • Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamasına rağmen, Kiev’de dans yarışması programlarında yargıç olarak görev yapıyordu.
  • Yakın tarihli bir videoda, ayrılmanın “güvenli olmadığı” için şu anda Kiev’de kaldığını söyledi.

“Yıldızlarla Dans Etmek” mezunu Maxim Chmerkovsky, şu anda Kiev’de “sıkışmış” olduğunu söyledi. Putin ülkeye büyük çaplı bir saldırıya izin verdi.

Perşembe günü, Ukrayna doğumlu profesyonel bir dansçı Instagram’daki 886 bin takipçisini mevcut konumu ve güvenliği hakkında güncellemeye başladı. Ukrayna’da. Cuma günü, Chmerkovsky sınıra doğru hareket etmenin ve ayrılmaya çalışmanın “güvenli olmadığını” duyduğunu söyledi.

“Güvendeyim. Hareket etmemiz istenmedi ve ben sadece talimatları uyguluyorum.” Instagram videosu. “Söyleyebileceğim tek şey bu.”

Chmerkovsky, 1980 yılında Ukrayna’da doğdu ve 1990’ların ortalarında ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etti. insanlar dergisi. O ve erkek kardeşi Valentine, profesyonel dans kariyerlerini Amerika Birleşik Devletleri’nde sürdürdüler ve sonunda ABC’nin “Yıldızlarla Dans Etmek” yarışmasına katıldılar. olarak Bize Haftalık RaporChmerkovskiy, aynı TV dizisinin kendi versiyonunda yargıç olarak çalışmak üzere geçici olarak anavatanı Ukrayna’ya döndü.

Chmerkovskiy Instagram video güncellemesinde, Ukrayna’daki yerel arkadaşlarıyla konuştuğunu ve kendisine durumun “kesinlikle dehşet verici” olduğunu söylediğini söyledi.

“İnsanlar seferber ediliyor. Bütün ülke savaşa çağrıldı” dedi. “Erkekler, kadınlar, oğlanlar, birkaç gün önce dans yarışmalarında yargıladığım o insanlar, devam edin ve silah alın ve ülkeyi savunmak için konuşlandırın.”

Chmerkovsky, “Haberleri bildirmiyorum,” diye devam etti ve düşüncelerini “deneyimlerime göre paylaştığını ve konuştuğum insanların güçlü bir şekilde suçlandığını” da sözlerine ekledi.

Kardeşi Valentine ve eşi Peta Murgatroyd, kendi Instagram hesaplarında yüksek sesle konuşuyor, hayranlara ve takipçilere sorular soruyordu. Chmerkovskiy’nin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki anavatanına güvenli dönüşü için “dua edin”.

READ  'Chris Rock: Selective Anger': Ne zaman, nasıl izlenir ve daha fazlası

Ama şimdilik profesyonel dansçı eve gitmeyi bile deneyemeyeceğini söyledi.

Maksim Chmerkovskiy (@maksimc) tarafından paylaşılan bir gönderi

Instagram’da “Şu anda ayrılmaya çalışmıyorum” dedi. “Ben burada kalacağım. Olabildiğince güvende olduğumdan emin olmak için elimden geleni yapacağım ama şu anda sınıra doğru hareket etmiyorum.”

Chmerkovsky, arkadaşlarının kendisine sınırın yakınında “bunun çok tehlikeli olduğunu ve savaş malzemelerinin dışında birçok anlamsız faaliyetin gerçekleştiğini” söylediğini söyledi.

Perşembe günü, Chmerkovskiy temsilcisi Ek ifade eklemeyi reddetInsider’a bir kez daha Chmerkovskiy’nin video güncellemelerine resmi yorumları olarak atıfta bulunuyor.

Rusya ve Ukrayna arasındaki çatışma yıllardır yaygındı, ancak son haftalarda çarpıcı bir şekilde tırmandı. Rusya, Ukrayna çevresinde çok sayıda asker topladı. 190.000’e kadar, ABD tahminleri – İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana bölgedeki en büyük askeri operasyonda.

Pazartesi gününde, Putin bağımsızlık taleplerini kabul etti Ukrayna’nın ayrılıkçı bölgelerinden Luhansk ve Donetsk’ten, oraya asker sipariş etmek Ülkenin doğusundaki sınırlı bir barışı koruma operasyonu olarak nitelendirdiği operasyon.

72 saatten kısa bir süre sonra, Putin, Ukrayna’ya büyük çaplı bir saldırıya izin verdi. Takip eden saatlerde, Ukrayna’nın birçok şehrinde patlamalar meydana geldi, eski çatışma bölgesinden yüzlerce mil uzakta. Ukraynalı yetkililer, Rusya sınırındaki çatışmalarda düzinelerce zayiat olduğunu bildirdi.

İçeriden istilanın doğrudan blogu Gelişmeleri olduğu gibi kapsar.