Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kate Middleton, Windsor Kalesi'ni William'la arabada bırakırken fotoğraflandı

Kate Middleton, Windsor Kalesi'ni William'la arabada bırakırken fotoğraflandı

eğlence

bozuldu

Kate Middleton Pazartesi günü Prens William'la birlikte Windsor Kalesi'nden ayrılırken görüntülendi.

Karın ameliyatından sonra iyileşmekte olan 42 yaşındaki Galler Prensesi, siyah bir Land Rover'da, prensin her yıl düzenlenen İngiliz Milletler Topluluğu Günü Ayini'ne onsuz katılacağı Westminster Abbey gezisinde kocasına eşlik ederken görüntülendi.

Bu, prensesin ameliyattan iki aydan uzun bir süre sonra ilk kez halkın önüne çıkmasıydı ve Kate'in son görünümü Noel Günü Sandringham'daki kiliseye giderken gerçekleşti.

Camilla ve William, 11 Mart 2024'te Londra'daki Westminster Abbey'deki yıllık İngiliz Milletler Topluluğu Günü törenine katılırken birlikte konuşuyorlar. Getty Images aracılığıyla Paul/AFP

Galler Prensesi'nin Paskalya haftasonuna kadar kamu görevlerine dönmesi beklenmiyor.

Kate'in kamuoyunun gözünden uzak olması, sağlığıyla ilgili komplolara yol açmıştı; prenses kendisinin ve çocuklarının düzenlenmiş bir fotoğrafını yayınladığında daha da kötüleşti ve Pazartesi sabahı bir özür yayınlamaya zorlandı.

Prenses, X'e şunları yazdı: “Birçok amatör fotoğrafçı gibi ben de bazen düzenleme denemeleri yapıyorum. Dün paylaştığımız aile fotoğrafının neden olduğu karışıklık için özürlerimi sunmak istedim.”

Kate, aralarında Reuters, Associated Press, Getty ve Agence France-Presse'nin de bulunduğu önde gelen fotoğraf ajanslarının, değiştirildiğine dair çok sayıda işaret nedeniyle fotoğrafı çekmesinin ardından özür dilediğini tweetledi.

Bu bir son dakika haberidir, lütfen güncellemeler için sayfayı yenileyin.

Daha fazla yükle…
https://nypost.com/2024/03/11/entertainment/kate-middleton-pictured-leaving-windsor-castle-in-car-with-william/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL'sini kopyalayın

READ  Zelensky, 'Rusya üzerindeki etkisini' öne sürerek Çin'in Ukrayna barış görüşmelerine katılmasını istiyor