Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Katy Perry, hayranlarının tepkisi nedeniyle 7 sezonun ardından “American Idol”dan çekiliyor

Katy Perry, hayranlarının tepkisi nedeniyle 7 sezonun ardından “American Idol”dan çekiliyor

televizyon

Katy Perry “Jimmy Kimmel Live!” programında duyurdu. Pazartesi günü, yedi sezonun ardından “American Idol”dan ayrılıyordu.Jimmy Kimmel Canlı/YouTube

Katy Perry Pazartesi günü, yedi sezonun ardından “American Idol”dan ayrıldığını duyurdu.

Perry, “Jimmy Kimmel Live” programında “Bu sonbahar, Eylül ayında, Brezilya'da Rock in Rio adında büyük bir müzik festivaline katılacağım, dolayısıyla bunun muhtemelen 'Idol'deki son sezonum olacağını düşünüyorum” dedi. Şok olmuş bir izleyici kitlesine.

“Demek istediğim 'Idol'ü çok seviyorum” diye devam etti. “Beni Amerika'nın kalbine bağladınız ama kendi nabzımı hissetmem gerekiyor.”

39 yaşındaki “Geçen Cuma Gecesi” şarkıcısı, şarkı yarışması serisinin yaklaşan 22. sezonunun tanıtımını yapmak için gece yarısı gösterisine çıktı.

Perry, dizinin 16. sezonu için Mart 2018'de jüri heyetine katıldı ve ABC, Fox'ta uzun yıllar geçirdikten sonra diziyi geri getirdi.

“Never Truth Over” şarkıcısı, imza atmasından bu yana jüri arkadaşları Luke Bryan ve Lionel Richie ile birlikte çalışıyor.

56 yaşındaki sunucu Kimmel, çıkışıyla ilgili “Luke ve Lionel ne dedi?” diye sorduğunda Perry şu cevabı verdi: “Eh, bu gece öğrenecekler!”

Gece yarısı programında “Yani 'Idol'ü çok seviyorum” dedi. “Beni Amerika'nın kalbine bağladınız ama kendi nabzımı hissetmem gerekiyor.” ABC
“Never Truth Over” şarkıcısı ayrıca bu sonbaharda Brezilya'daki Rock in Rio müzik festivalinde sahne alacağını da paylaştı. Disney

Perry'nin “Idol”deki performansı tartışmasız değildi. Aslında pop yıldızı, yarışmacılara yönelik sert eleştirilerini hayranlarının protesto etmesinden sonra geçen yıl gösteriden ayrılmıştı.

Başlangıçta, genç şarkıcının zaten üç çocuğu olduğunu duyduğunda yarışmacı Sarah Beth Libby'nin “masada çok fazla yattığını” söyleyerek şaka yaptığı için eleştirildi.

Yardımcı jüri üyeleri Lionel Richie ve Luke Bryan'ın, gece yarısı gösterisini izlerken onun ayrılışını öğreneceklerini öne sürdü. ABC

Sayfa Altı'dan sevdiğiniz daha fazlası için…


Sonunda çocuklarına bakmak için “Idol”den ayrılan Libby, 2023'ün başlarında viral bölümü yayınlandıktan sonra bir TikTok videosunda “Bunu televizyona koymak utanç vericiydi ve canımı acıttı” dedi.

“Kadınları desteklemek ve diğer kadınların moralini yükseltmek bence harika bir şey ve bence anneleri utandırmak çok savunmasız ve bence anne olmak zor ve kadın olmak yeterince zor.”

READ  WGA ve AMPTP, Studio CEO toplantısının ardından yeniden buluşuyor - Son tarih

“Bir Kızı Öptüm” sanatçısı da başka bir yarışmacının ışıltılı kıyafetini eleştirdiği için yuhalandı.

Perry, “Idol” programında geçirdiği süre boyunca birçok kez eleştirildi ve izleyiciler onun yarışmacılara “zorbalık yaptığını” fark etti. ABC

Perry içinde bulunduğu soruna pek değinmese de yargıç arkadaşı Bryan onu savunmaya geldi.

47 yaşındaki Brian, Haziran 2023'te Country Müzik Derneği Festivali'nde “Katie dışarı çıkıp bir TV programı yaparak eğlenmeye çalıştığı için tutuklanıyor” dedi.

“Çok cana yakın olduğunuz bir anda asla çok güvende olamazsınız ve asla şakaya gidemez veya eğlenceli bir an geçiremezsiniz.”

Daha fazla yükle…
https://pagesix.com/2024/02/13/entertainment/katy-perry-quits-american-idol-after-7-seasons-fan-backlash/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL'sini kopyalayın